Místo výkonu práce: Masarykova 1195, Veselí nad Moravou 69801

Nabízíme:

  • Nástupní plat 1​3​0 Kč / hod​ po dobu 3 měsíční zkušební lhůty (20.800 Kč)
  • Po zapracování plat 150 Kč / hod (24.000 Kč)
  • Stravenky

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • ​Zkušenosti ve výrobě (řezání, vrtání, broušení, kompletaci)​

Náplň práce:

Náplní práce j​e výroba hliníkových plotů, bran, komponentů a zábradlí na základě podkladů pro výrobu. Tato práce obnáší řezání a broušení materiálu na míru dle výrobních plánu, dále vrtání otvorů pro šrouby, nýty a odtokové otvory pro povrchovou úpravu. Na závěr kompletace výrobků nýtováním, šroubováním a kompletní balení pro expedici a následující montáž u zákazníka. Hledáme pečlivého a zodpovědného člověka, který je zaměřený na detail a z naší výroby nechá odejít pouze kompletní výrobek nevykazující žádnou vadu.

Kontakt:

  • Emailem: lukas@sunsystem.cz

Nástup: ihned

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ