Místo výkonu práce: Masarykova 1195, Veselí nad Moravou 69801

Nabízíme:

  • Nástupní plat 25.000 Kč po dobu 3 měsíců
  • Po zapracování platové ohodnocení 30.000 - 35.000 Kč
  • Nový služební telefon s neomezeným paušálem a datovým balíčkem
  • Nový služební počítač s potřebným softwarem
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na kurzy a školení vhodné pro další pracovní uplatnění
  • Možnost dalšího profesního růstu

Požadujeme:

  • požadujeme znalost práce s programem Inventor
  • uživatelská znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel, aj.)
  • výhodou znalost práce s Google Suite a Stormware Pohoda
  • zkušenosti ve výrobní firmě se zaměřením na kovovýrobu výhodou
  • týmová práce, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

Náplň práce:

Náplní práce je příprava výrobní dokumentace, která slouží pro kompletní výrobu produktů hliníkových bran, branek, plotů a dalších produktů. Budete zpracovávat přijaté objednávky od obchodního týmu a od dalších obchodních partnerů z tuzemska i zahraničí. Na této pozici budete komunikovat s obchodními partnery a vedoucím výroby. K této pozici patří drobná administrativní činnost a součinnost s potřebami vedoucího a celé výroby.

Kontakt:

  • Emailem: lukas@sunsystem.cz

Nástup: 1.1. 2022

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ