SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ MARKÝZA PRO RESTAURACE BOXMOBIL

Hledáte stín pro restauraci ?

Tato samostatně stojící markýza najde velké využití díky svému rozpětí. Pohodlně a velkoryse zastíníte otevřenou plochu o velkých rozměrech a dodáte prostoru nový prvek, který zaujme.

Samostatně stojící markýzy STOBAG BOXMOBIL jsou ideální k zastínění velkých ploch restaurací, kaváren a hotelů. Stojany je možné dodat v klasickém provedení ve tvaru A (mobilní stojany) nebo s patkou pro zabetonování. Díky kvalitnímu odolnému boxu lze ponechat markýzy venku i mimo sezonu. Úhel sklonu markýz se dá nastavit od 5° do 35°. Markýza odolává větru do 49 km/hod a při sklonu větším než 15° lze markýzu použít i jako ochranu před mírným deštěm.

Naše společnost Sunsystem je největším partnerem špičkové švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou republiku, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ LÁTKY MARKÝZY

Potah tohoto typu samostatně stojící markýzy je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové stínění. Vybírat můžete ze základní kolekce “Uni”, která je bez příplatku. Velmi zajímavé a v posledních letech populární jsou látky z kolekce “Brilliant”. V nabídce jsou i speciální látky se sníženou hořlavostí “Fire”, které se hodí pro restaurace, kavárny nebo jiné komerční podniky.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce markýz je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

ROZMĚRY MARKÝZY

Maximální rozměr této samostatně stojící markýzy je 6.620 x 7.000 mm. Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY WT (impulzní ovládání pomocí tlačítka). Samozřejmostí je možnost použití rádiových pohonů SOMFY RTS na dálkový ovladač nebo dnes velmi populární řada pohonů SOMFY IO se zpětnou vazbou. Tyto pohony lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače. Tuto samostatně stojící markýzu nelze ovládat manuálně.

ÚDRŽBA MARKÝZY

Tato varianta markýz je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Konstrukci a látku doporučujeme jednou za čas očistit čistou vodou, případně jemnou jarovou vodou.

 

Výhody markýz Boxmobil

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss”
 • Nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • 16 barev konstrukce bez příplatku
 • kolekce STOBAG s více než 300 látkami
 • odolnost vůči větru Wind Class 3 - do 49 km/hod
 • maximální rozměr markýzy je 6620 x 7000 mm

Orientační cena

Typ produktu Samostojící markýza BOXMOBIL
Šířka 5120 mm
Hloubka 4000 mm
Barva Classic colours
Cena 181 332 Kč (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Efektivní stínění
 • Nejprodávanější produkt
 • Ochrana před sluncem
 • Odolnost vůči větru
 • Minimální rozměr (šířka x výsuv): 2100 x 3000 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výsuv): 6620 x 7000 mm

ke stažení

Samostojící markýza BOXMOBIL - Představení produktu (PDF, 1.1MB) Samostojící markýza BOXMOBIL - technický list (PDF, 2.2MB) BOXMOBIL - Objednávkový formulář (PDF, 410.3KB) STOBAG - Kolekce barev konstrukce (PDF, 6.7MB)

Ukázky realizací

MARKÝZA S NOSNOU KONSTRUKCÍ BOXMOBIL - KOMÁRNO, 2016

zobrazit detail realizace

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ