Vše hezké a kvalitní něco stojí. Produkty, které naleznete v naší nabídce patří k tomu nejlepšímu, co je možné pro vaši zahradu a dům sehnat. Zaručíme se za vše, co vám zákazníkům nabízíme a prodáváme. 

Kvalita a bezúdržbovost

Moderní doba je hektická. Lidé proto musí přemýšlet do budoucna a šetřit drahocenný čas. Je tedy velká poptávka po produktech, které nevyžadují žádnou údržbu a stále budou vypadat jako nové. Mezi takové produkty patří hliníkové moderní pergoly a systémy oplocení s povrchem, který je ošetřen vypalovanou práškovou barvou. Další technologické postupy pak umožňují vyrobit i bezúdržbovou venkovní podlahu.

Na bezúdržbovou terasovou podlahu INOUTIC dostanete záruku na 25 let. Zdroj: Sun System

Kolik stojí hliníkový plot? 

Často se ptáte, proč nezveřejňujeme ceny. Důvod je prostý. Cenu nelze jednoduše určit bez toho, abychom znali přesné požadavky zákazníka.

Pro výpočet ceny je potřeba znát mnoho proměnných - výšku a délku plotu, model plotu a barvu nátěru, zda chce zákazník dřevodekor nebo jinou povrchovou úpravu. Jestli bude součástí realizace vjezdová brána či vstupní branka (a jak si ji zákazník představuje) a další důležité údaje.

Ceny tedy nezveřejňujeme, protože vám nechceme poskytovat nepřesné a zavádějící informace. Pokud se vám některý z plotů líbí, napište nám vaše představy a údaje o zahrádce a my vám zašleme cenovou kalkulaci na míru. 

Bezúdržbové ploty na celý život od NOVAVISIO jsou investicí, která se vyplatí. Toto je hliníkový plot v designu NOVA, který už těší našeho zákazníka v Jevíčku. Zdroj: Sun System

Kolik stojí hliníková pergola? 

U některých pergol sice příkladové ceny máme, ale sloužé pouze pro orientaci. Stejně jako u oplocení, pro určení ceny za hliníkovou pergolu potřebujeme znát požadované rozměry, model i barvu, která se vám líbí.

K pergolám z naší nabídky také můžete mít celou řadu příslušenství: LED osvětlení, infrazářiče, screenové rolety, dálkové ovládání a další. Pro cenovou nabídku na míru nám neváhejte napsat nebo zavolat.

Příklad:

Jedna z našich nejprodávanějších pergol je EVA s posuvnou střechou. Její cena s následujícími parametry je 110 188 Kč bez DPH. 

Rozměry: š. 4000 x v. 4000 mm, z. výška 2900mm, p. výška 2400mm, 

Konstrukce: 1 modul - 2 stojiny, ON617 (strukturovaná antracitová barva)

Látka: WTEX

Příslušenství v ceně:

  • LED osvětlení HDD Lighting ON-OFF system
  • rádiový pohon SOMFY RTS
  • odtokový přední profil
  • dálkový ovladač Telis Pure RTS 1-kanál

Oblíbená hliníková pergola EVA vám umožní nastavit si střechu přesně tak, jak potřebujete. Zdroj: Sun System

Jak si pořídit vysněnou zahradu? 

Pořídit si kvalitní, bezúdržbovou a funkční pergolu, oplocení nebo třeba přístřešek pro auto nepatří k tomu nejlevnějšímu. Ne všichni můžeme z kapsy vytáhnout několik stovek tisíc a udělat si ze zahrady bezpečné a příjemné útočiště. 

Pokud momentálně v rodinné kase nemáte dostatek peněz na výdaje spojené s pořízením vytouženého oplocení či posezení na zahradě, možná vás napadne si peníze vypůjčit.

Oblíbeným způsobem, jak vybrat nejvhodnější půjčku je třeba pomocí portálu porovnej24.cz. Nechte si od nás udělat cenový návrh, srovnejte si možnosti půjček a dejte nám vědět. Někteří naši klienti mají zkušenosti i se službou Zonky, kde si můžete peníze nejen půjčit, ale i investovat. Vhodnou alternativou k půjčkám je revoluční způsob placení, tzv. odložená platba, pomocí kterého si můžete u vybraných obchodů koupit vybavení na zahradu, i když zrovna nemáte k dispozici hotovost.

Samozřejmě, ideální je si na vysněnou zahradu našetřit. Nebo s její realizací počítat v době, kdy si na svůj nový domov či rekonstrukci toho stávajícího budete brát hypotéku.

Jsme tu pro vás

Pokud máte jakékoliv dotazy k našim produktům, cenám či realizacím, napište nám. Rádi vám pomůžeme a poradíme.

Tým Sun System

 

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ