STÍNĚNÍ VELKÝCH ROZMĚRŮ MARKÝZOU SELECT

Vyniká univerzálností !

Sestavena pro univerzální zastínění a svými volitelnými doplňky umožňuje využití v mnoha situacích. Právě tato markýza dokáže splnit vše, co očekáváte od markýzy a pokořit nežádoucí sluneční louče.

Velkoplošná výsuvné markýza SELECT je vhodná pro zastínění opravdu velkých ploch teras rodinných dům. Tato markýza se skvěle hodí i pro zastínění komerčních prostor. Za příplatek můžete markýzu doplnit o krycí stříšku nábalu. Tato otevřené markýza se dá instalovat na stěnu, strop či krokev pomocí speciálních posuvných konzol. Sklon výsuvu této markýzy lze nastavit od 0° do 60°. Markýzy odolávají větru do 49 km/hod a při sklonu větším než 15° lze markýzy použít i jako ochranu před mírným deštěm.

Naše společnost SUNSYSTEM je největším partnerem špičkové švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ LÁTKY MARKÝZY

Potah této výsuvné markýzy je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové stínění. Vybírat můžete ze základní kolekce “Uni”, která je bez příplatku. Velmi zajímavé a v posledních letech populární jsou látky z kolekce “Brilliant”. V nabídce jsou i speciální látky se sníženou hořlavostí “Fire”, které se hodí pro restaurace, kavárny nebo jiné komerční podniky.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce velkoplošných markýz je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

ROZMĚRY MARKÝZY

Maximální rozměr této otevřené markýzy je 18.000 x 3.500 mm. Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY WT (impulzní ovládání pomocí tlačítka). Samozřejmostí je možnost použití rádiových pohonů SOMFY RTS na dálkový ovladač nebo dnes velmi populární řada pohonů SOMFY IO se zpětnou vazbou. Tyto pohony lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače. Tuto markýzu je možné ovládat i pomocí kliky.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K MARKÝZE

Mezi oblíbené příslušenství patří osvětlení, které je umístněno na ochranném kastlíku ve spodní části markýzy. Osvětlení se dodává buďto bílé nebo RGB (barevné). Dále pak je možné markýzu opatřit ohřívačem, který se instaluje na zeď pod markýzu. Spouštěcí volán je dodáván s akrylovou látkou (max. výška 120 cm) dle kolekce STOBAG nebo se speciální látkou z kolekce “Sergé” a “Soltis” (max. výška 170 cm). Jedná se o technické tkaniny ze skelného vlákna opatřené PVC vrstvou. Tyto látky jsou v poslední době velmi populární, protože zajišťují i ve vytaženém stavu kontakt s okolím. Ovládání volánu je možné pouze pomocí kliky na straně předního profilu.

ÚDRŽBA MARKÝZY

Tato varianta markýz je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Konstrukci a látku doporučujeme jednou za čas očistit čistou vodou, případně jemnou jarovou vodou.

 

Výhody markýz Select

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss”
 • Nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • 16 barev konstrukce bez příplatku
 • kolekce STOBAG s více než 300 látkami
 • odolnost vůči větru Wind Class 3 - do 49 km/hod
 • maximální rozměr markýzy je 18000 x 3500 mm

Orientační cena

Typ produktu Univerzální výsuvná markýza SELECT
Šířka 4000 mm
Hloubka 3000 mm
Barva Classic colours
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Efektivní stínění
 • Nejprodávanější produkt
 • Cenově dostupné
 • Ochrana před sluncem
 • Minimální rozměr (šířka x výsuv): 1700 x 1400 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výsuv): 18000 x 3500 mm

ke stažení

Otevřená markýza SELECT - Představení produktu (PDF, 1.6MB) Otevřená markýza SELECT - technický list (PDF, 2.9MB) SELECT - Objednávkový formulář (PDF, 358.5KB) STOBAG - Kolekce barev konstrukce (PDF, 6.7MB)

Ukázky realizací

OTEVŘENÁ MARKÝZA SELECT - BŘECLAV, 2014

zobrazit detail realizace

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ