NEJOBLÍBENĚJŠÍ STÍNĚNÍ PERGOLY MARKÝZOU TARGA

Potřebujete zastínit velkou plochu?

Je vhodná pro velké prosklené střechy, zimní zahrady i pomocné konstrukce. Jako ochrana proti slunci a horku zajistí příjemné klima v místnosti a elegantní vzhled doplní design zahrady nebo domu.

Stínění zimní zahrady STOBAG TARGA je naprosto dokonalé řešení pro jakoukoliv zimní zahradu. Zastínění můžete použít na stávající konstrukce, pergoly nebo zimní zahrady. Systém markýzy je tvořen extrudovanými hliníkovými profily, díky kterým se markýza stává bezúdržbovou. Stínění odolává větru do 49 km/hod a při sklonu více než 15° docílíte vypnutí látky pro odtok vody.

Naše společnost SUNSYSTEM je největším partnerem špičkové Švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou, Slovenskou a Rakouskoure publiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ LÁTKY MARKÝZY

Potah tohoto typu stínění je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové stínění. Vybírat můžete ze základní kolekce “Uni”, která je bez příplatku. Velmi zajímavé a v posledních letech populární jsou látky z kolekce “Brilliant”. V nabídce jsou i speciální látky se sníženou hořlavostí “Fire”, které se hodí pro restaurace, kavárny nebo jiné komerční podniky.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce zastínění je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL

ROZMĚRY MARKÝZY

Maximální rozměr stínění je 7.000 x 7.000 mm.  Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY WT (impulzní ovládání pomocí tlačítka na zdi). Samozřejmostí je možnost použití rádiových pohonů SOMFY RTS na dálkový ovladač nebo dnes velmi populární řada pohonů SOMFY IO se zpětnou vazbou. Tyto pohony lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K MARKÝZE

Speciální řešení tohoto výrobku je extra výsuv přes okraj zimní zahrady až 1.000 mm. Toto rozšíření se jmenujete STOBAG TARGA PLUS a je to patentované řešení této švýcarské společnosti.

ÚDRŽBA MARKÝZY

Tato varianta zastínění je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Konstrukci a látku doporučujeme jednou za čas očistit čistou vodou, případně jemnou jarovou vodou.

Výhody markýz Targa

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss”
 • Nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • 16 barev konstrukce bez příplatku
 • kolekce STOBAG s více než 300 látkami
 • odolnost vůči větru Wind Class 3 - do 49 km/hod
 • maximální rozměr markýzy je 7000 x 7000 mm

Orientační cena

Typ produktu Střešní markýza na pergolu TARGA
Šířka 7000 mm
Hloubka 4000 mm
Barva Classic colours
Cena 150 147 Kč (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Designový produkt
 • Efektivní stínění
 • Nejprodávanější produkt
 • Ochrana před sluncem
 • Minimální rozměr (šířka x výsuv): 850 x 1100 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výsuv): 7000 x 7000 mm

ke stažení

Střešní markýza TARGA - Představení produktu (PDF, 962.4KB) Střešní markýza TARGA - technický list (PDF, 1.8MB) TARGA - Objednávkový formulář (PDF, 366.0KB) STOBAG - Kolekce barev konstrukce (PDF, 6.7MB)

Ukázky realizací

STÍNĚNÍ ZIMNÍ ZAHRADY TARGA - POVAŽSKÁ BYSTRICA, 2016

zobrazit detail realizace

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ