ZAHRADNÍ NÁBYTEK HIGOLD

Značka HIGOLD je zde pro všechny, kteří touží po originálním zahradním nábytku, té nejvyšší kvality za rozumnou cenu. Hliníkový zahradní nábytek z jedinečných kolekcí nejen upoutá pozornost a bude jedinečnou ozdobou vaší zahrady či terasy, ale také vám bude skvěle sloužit dlouhá léta. Hliníkové rámy venkovního nábytku jsou vždy opatřeny kvalitním práškovým lakováním. Díky tomu je nábytek zcela bezúdržbový, nemusíte jej natírat či se o něj jinak starat. U tohoto luxusního zahradního nábytku se nemusíte bát ani o pohodlí, to vždy zajistí kvalitní polstrování a polštáře. Stabilní a odolný hliníkový rám ve spojení s měkkostí polstrování a polštářů je pak hlavním poznávacím znamením tohoto designového zahradního nábytku, který vás potěší pokaždé, když se do něj ponoříte a užijete si relaxaci na čerstvém vzduchu.

Společnost SUN SYSTEM, s.r.o. je autorizovaným partnerem výrobce HIGOLD pro distribuci tohoto hliníkového nábytku v regionu České, Slovenské a Rakouské republiky. Prohlédněte si veškeré kolekce na našem eshopu!

Celý popis produktu

Do eshopu

Popis produktu

Nejnovější kolekce nábytku HIGOLD NEW YORK pro rok 2019

New York je kolekce exkluzivního zahradního nábytku z materiálů s vynikajícími vlastnostmi - hliník a teak. Odkazují na moderní a dynamický styl New Yorku. Tento unikátní nábytek najdete v luxusních hotelech a na nejprestižnějších plážích. V zahradách a na terasách vytvářejí útulná místa k odpočinku. 

Kolekce nábytku HIGOLD SHENZOU X oceněná Reddot Award Design

Vítěz reddot award design, který vznikl z inspirace velkou čínskou kosmickou lodí Shenzhou X a jejího modulu pro návrat. Rozsáhlá kolekce zahradního nábytku Shenzhou X obsahuje snad všechny podoby zahradního nábytku, které vás napadnou. Klasikou jsou stoly, židle, sedačky i lehátka, ale tato kolekce vám nabízí ještě mnohem více. Pohovět si můžete v pohodlném závěsném křesílku či přizvat partnera a dát si společně víno v objetí závěsné sedačky. Soukromí vám k tomu poskytne praktický venkovní paraván. Skutečnou designovou lahůdkou je možnost některé části kolekce do sebe skládat a zase je rozložit. Tato skutečnost vám umožní nábytek využít různými způsoby. Konstrukce nábytku obsahuje speciální uzamykací prvky, které umožňují bezpečně držet kusy při sobě. Ve složené podobě tak můžete mít prostornou a uzavřenou denní postel se stíněním. V rozložené podobě, kdy jednotky od sebe oddělíte, dostanete dvě otevřené pohovky se samostatným konferenčním stolkem a malým lehátkem. Vyhrajte si s různými možnostmi, které vám tento designový venkovní nábytek přináší. Je kombinací svěžího moderního designu, kvalitních materiálů a přírodního proutí, které je symbolem návratu člověka k přírodě. I kdyby to mělo být v kosmické lodi.

Na našem eshopu naleznete i další produkty:

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ