PŘEDOKENNÍ ŽALUZIE S NEJMENŠÍM NÁBALEM F-80

Speciální řešení předokenních žaluzií?

Venkovní žaluzie F-80 odpovídají tvarem i velikostí žaluziím C-80. Hrany lamel však nemají zahnuté okraje, díky čemuž horní svazek lamel při stažení zabírá méně místa a nedochází tak ke snížení světlé výšky oken. Venkovní žaluzie s vedením ve vodících lištách jsou při v silném větru více odolné a méně hlučné než žaluzie s vedením na lanku. Z pestré nabídky barev si vyberte právě tu lamelu, která bude vašemu domu nejvíce slušet.

K tichému chodu žaluzií přispívá těsnění ve vodících profilech. Horní profil je vyroben z pozinkovaného plechu nebo z hliníku. K zakrytí horní profilu a vytaženého svazku lamel je použit hliníkový krycí plech dodávaný v libovolné barvě dle RAL. Taktéž vodící profil a spodní profil můžete vybírat v libovolné barvě dle vzorníku RAL. Venkovní žaluzie lze ovládat ručně klikou nebo elektromotorem. Vyššího komfortu bydlení dosáhnete použitím venkovních senzorů počasí, které zajistí plnou automatizaci žaluzií. Venkovní žaluzie jsou elegantním a vysoce funkčním prvkem stínící techniky, který dokáže odstínit až 85% slunečního záření a tím tak zabránit přehřívání interiéru.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ BARVY LAMEL ŽALUZIÍ

Lamely venkovních žaluzií dodáváme v desítkách základních barev bez příplatku. Můžete vybírat z bílá 010 (RAL9003 - hladká), stříbrná 140H (RAL9006 - hladká), antracitová 716 (RAL7016 - hladká), šedá 907 (RAL9007 - hladká), bronzová 908 (SW203G - hladká). Další barvy lamel jsou za příplatek s prodlouženým termínem dodání.

ROZMĚRY VENKOVNÍCH ŽALUZIÍ

Maximální rozměr venkovní žaluzie ovládané pohonem je š. 4000 x v. 4000 mm (maximální plocha 16 m2) nebo maximální rozměr venkovní žaluzie ovládané klikou je š. 4000 x v. 4000 mm (maximální plocha 9 m2). Minimální šířka žaluzie na motor je 600 mm a na kliku 400 mm.

TYPY KRYCÍCH PLECHŮ PRO ŽALUZIE

Krycí plechy, které dodáváme k našim venkovním žaluziím, jsou vyrobeny z hliníku. Jejich povrchová úprava může být nejen elox, ale na přání zákazníka je můžeme nalakovat libovolnou barvou dle RAL v naší vlastní práškové lakovně. Délka plechů je maximálně 4 m v jednom kuse. Tloušťka plechů je 1,5 nebo 2 mm. Nabízíme různé typy krycích plechů pro snadnější montáž.

TYPY DRŽÁKŮ HORNÍHO PROFILU ŽALUZIE

Pro instalaci našich venkovních žaluzií dodáváme různé druhy držáků horního profilu – univerzální (na strop či na stěnu), speciální pro montáž na stěnu s nástavcem, pro montáž na strop včetně krycího plechu, držáky do stísněných prostor a mnoho dalších. Pro naše zákazníky jsme schopni připravit i atypické držáky dle jejich požadavku či nákresu.

Výhody žaluzií F-80

 • Vyrobeno v ČR firmou Žaluzie NEVA Prostějov
 • Nadstandardní prodloužená záruka 48 měsíců
 • Dokonalé uzavření lamel venkovních žaluzií
 • Pohon SOMFY s 5 letou zárukou
 • 5 barevných provedení lamel bez příplatku
 • Maximální rozměr žaluzií až 3500 x 4000 mm

Orientační cena

Typ produktu Venkovní žaluzie F-80
Šířka 1000 mm
Hloubka 1000 mm
Barva RAL 7016
Ovládání Rádiovým pohonem SOMFY
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Možnost senzorů a čidel počasí
 • Možnost elektrického ovládání
 • Široká škála barevného provedení
 • Efektivní stínění
 • Minimální rozměr (šířka x výška): 600 x 500 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výška): 4000 x 4000 mm

ke stažení

Venkovní žaluzie F-80 - představení produktu (PDF, 780.9KB) Venkovní žaluzie F-80 - technický list (PDF, 1.6MB) ISO kastlík - technický list (PDF, 563.6KB)

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ