Venkovní zahradní květináče na terasu KASPER

Moderní a funkční květináče?

Při vybavování Vašeho nového domu můžete narážet na nedostatek luxusních a přitom funkčních doplňků. Rodinná firma KASPER KOVO s letitými zkušenosti, ve spolupráci se špičkovými českými designéry navrhli několik kousků, kterými  se původně rozhodli vyzdobit pouze jejich dům. Předali však návrhy konstruktérům, kteřý je zpracovali do výkresů. Výkresů se ujali mistři z výroby a první doplňky začaly obohacovat jejich dům i zahradu.

Dnes nabízí květináče a jiné doplňky těm nejnáročnějším zákazníkům. To vše plně funkční, s maximálním důrazem na detail zpracování.

Do eshopu

Výhody květináčů KASPER

 • Kolekce DIAMOND: Neopakovatelný tvar, přímé linie, odolnost. To vše je spojováno s diamantem. Nenašli bychom vhodnější symbol propojení designu Petra Novague s precizností značky KASPER. Hliníkový květináč Diamond je vyráběn ve dvou velikostech a třech barvách.
 • Kolekce TRIANGLE: Triangle je dodáván ve dvou velikostech a třech barvách. LED diodové světlo směrované na květiny vytváří ve spojení s robustním tvarem květináče neopakovatelný solitér.
 • Kolekce WAVE: Wave byl tvořen s cílem vnést originální design do veřejných prostor. Vyrovnejte 10 kusů do jedné linie. Podsvícení nasměrované k zemi jen podtrhne nádech luxusu této scenérie. Je vhodný i pro menší dřeviny.
 • Kolekce DROP: Nechte ho chvíli stát o samotě, hledejte to správné místo. Možná dojdete k tomu, že musíte mít ještě jeden. Ale buďte si jisti, že v květináči Drop bude vypadat cokoliv ze všech stran skvěle.
 • Barevné obaly na květináče: Nadčasové pojetí barev, tvarů a materiálu docení i další generace. Barevné obaly na květináče jsou vyrobeny z hliníku a jejich použití je do zimních zahrad, domácností, kanceláří či pro reprezentaci ve veřejných budovách.

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ