V roce 1994 se začal psát příběh společnosti Sun System. Začátek byl trochu nejistý, ostatně jako u všech podniků, firem či firmiček. I tento příběh začal s velkou chutí, vervou a roletou pod paží. Moderní rolety a další stínící technika se k nám dostala až v devadesátých letech a to byla i doba prvních setkání s kamarádem z jižního Slovenska nad roletami rozloženými na stolku. Téměř rok trvala myšlenka pustit se do podnikání, které se bude věnovat stínící technice. A tady se píší počátky firmy.

20 LET NA TRHU

Od našeho vzniku uběhlo více jak 20 let, za tu dobu jsme se stali stabilní firmou. Rozšířili jsme se o spoustu nových kolegů a v růstu chceme pokračovat. Zakázky realizujeme po celé ČR a SR. Máme vybudovaný specializovaný tým odborníků, spolupracujeme pouze s osvědčenými dodavateli a díky kvalitnímu zázemí se nebojíme ani velkých zakázek. Přišla doba, kdy zákazníci začali vyžadovat vysokou kvalitu, více a více druhů sortimentu,  atd. Proto jsme se rozhodli v první polovině roku 2016 ukončit výrobu a zaměřit se čistě na výběr těch nejlepších a nejspolehlivějších dodavatelů a soustředit se na dovoz a profesionální montáž výrobků.  

Přes všechna počáteční úskalí a mnohdy neúspěchy - myšlenka, dělat to, co baví a chuť pokračovat v tom dál, zůstala. A věříme, že je to na výsledcích znát.

JSTE PRO NÁS ZÁKAZNÍK SE JMÉNEM,
NE JEN ČÍSLO V OBJEDNÁVCE

  • Prioritou je osobní přístup, který nekončí uhrazením faktury
  • Bez obtíží a stejně zodpovědně řešíme a realizujeme jak drobné zakázky, tak velké objednávky
  • Dodáváme kompletní sortiment pro každý byt či stavbu
  • Nemáme jen fotky v katalogu. Na našich pobočkách si můžete produkty prohlédnout a vyzkoušet
  • Na dodávané produkty se vztahuje nadstandardní záruka

S výběrem Vám ochotně poradíme

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.


Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
Najít prodejní místo

Nezávazná poptávka / dotaz

Zde přetáhněte výkresy a fotografie

    Vybrat soubory ...