KDY SE ZAČAL PSÁT NÁŠ PŘÍBĚH?

V roce 1994 se začal psát příběh společnosti SUN SYSTEM. V tomto roce se poprvé Jozef Mičo seznámil s venkovní plastovou roletou. Téměř rok trvala myšlenka pustit se do vlastního podnikání, které se bude věnovat stínící technice. Po roce sám začal nabízet a instalovat tyto plastové rolety na živnostenský list. Později se portfólio doplnilo o vnitřní hliníkové žaluzie a sítě proti hmyzu. Velký zájem o tyto produkty předčil očekávání a proto bylo nutné rozšířit tým spolupracovníků. Během několika let byla spuštěna vlastní výroba na venkovní rolety, rolovací vrata poté i sítě proti hmyzu.

Strategická poloha v blízkosti Slovenska vedla v roce 1999 k založení pobočky ve Skalici pod názvem SUN SYSTEM SR, s.r.o. Rozšíření působnosti na Slovensko mělo a má velký úspěch až dodnes. Pomalu a jistě se začalo budovat zázemí a tým pracovníků.

Další velký krok přišel v roce 2003, kdy byla založena společnost s ručeným omezeným SUN SYSTEM, s.r.o. a podnikání přešlo ze živnostenského listu na tuto firmu. Již stabilní společnost na trhu s velkým počtem zaměstnanců a mnoha spokojenými zákazníky.

V roce 2016 byla založena dceřiná výrobní společnost NOVAVISIO s.r.o. , která se zabývá výrobou bezúdržbového hliníkového oplocení a vjezdových bran. Během velmi krátké doby se nám podařilo získat mnoho zákazníků a také montážních partnerů nejenom na území České a Slovenské republiky.

Na základě velkého zájmu o naše produkty jsme v roce 2019 rozšířili naši působnost na i územní Rakouska založením další pobočky pod názvem Sunsystem 1994 GmbH a náš tým se zase o něco rozrostl.

JIŽ PŘES 20 LET DODÁVÁME KVALITNÍ HLINÍKOVÉ PERGOLY, VÝSUVNÉ MARKÝZY A JINÉ

Od našeho vzniku uběhlo více jak 20 let, za tu dobu jsme se stali jednou z nejstabilěnších společnosti na trhu v našem oboru. Nyní v našich společnostech pracuje více než 40 lidí, kteří se starají o vaši spokojenost. Celý tým je pravidelně školen u dodavatelů na produktová i obchodní školení, tak abychom vám vždy přinesli ty nejlepší produkty a informace na trhu. Naše produkty vám chceme představit nejenom na internetu prostřednictvím našich moderních webových stránek, ale i v moderních ukázkových pobočkách napříč celou Českou a Slovenskou republikou. Naše síť poboček má celkově 11 zastoupení od Prahy až po Košice. Máme velké zázemí, stabilní tým lidí a spolehlivé vozové i technické vybavení a díky tomu jsme schopni realizovat i opravdu rozsáhlé projekty. V současnosti je společnost SUN SYSTEM výhradně obchodní společností a zastupuje kvalitní tuzemské i zahraniční dodavatele.

Přes všechna počáteční úskalí a mnohdy neúspěchy - myšlenka, dělat to, co baví a chuť pokračovat v tom dál, zůstala. A věříme, že je to na výsledcích znát. Co myslíte?

JSTE PRO NÁS ZÁKAZNÍK SE JMÉNEM, NE JEN ČÍSLO V OBJEDNÁVCE

  • Prioritou je osobní přístup, který nekončí uhrazením faktury
  • Bez obtíží a stejně zodpovědně řešíme a realizujeme jak drobné zakázky, tak velké objednávky
  • Dodáváme kompletní sortiment pro každý byt či stavbu
  • Nemáme jen fotky v katalogu. Na našich pobočkách si můžete produkty prohlédnout a vyzkoušet
  • Na dodávané produkty se vztahuje nadstandardní záruka

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ