Administrativní pracovník s angličtinou nebo němčinou

Náplní práce jsou administrativní úkony v rámci servisního oddělení včetně komunikace se zákazníky, dodavateli a servisním týmem při řešení požadavků zákazníků v rámci České republiky. Provedeme vás způsobem řešení těchto požadavků včetně objednávání zboží od dodavatelů, tvorby cenových nabídek, objednávek a dalších. Dále bude vaší prací zpracovávání denních výkazů montážních a servisních techniků (mzdy). Na závěr na této pozici budete vykonávat drobnou administrativní práci (různé typy výkazů pro státní orgány, komunikace s účetní a dalšími kolegy, aj.).

Více

Montážní technik - elektrikář

Náplní práce jsou montáže a servis produktů naší společnosti (pergoly, přístřešky, zimní zahrady, ploty a brány, stínící technika a další) po celé ČR. Montážní tým tvoří vždy 2-3 pracovníci, kdy min. 1 z nich je zkušených pracovníkem, který provede vaše zaškolení. Každé montážní vozidlo je vybaveno profesionálním ručním nářadím značky Hilti. K instalaci produktů používáme lehkou mechanizaci pro co nejsnadnější manipulaci s produkty, tak aby nedošlo k poškození. Připojte se k týmu 11 montážních skupin...

Více

Nákupčí s němčinou

Náplní práce je objednávání zboží u zahraničních, ale i tuzemských dodavatelů (Turecko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Itálie, aj.) dle podkladů našeho obchodního týmu a jednotlivých obchodních manažerů (vy pouze přeposíláte formuláře od nás k našim skvělým dodavatelům, nevyplňujete a nekontrolujete podklady).

Více

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ