Markýzy

Rádi byste oddechovali na balkóně nebo terase, ale kvůli slunci nemůžete? Markýzy jsou moderní venkovní stínící systémy, které na vaší terase, balkoně či před kavárnou vytvoří relaxační místo, kam se schováte před letním sluníčkem. Venkovní markýzy jsou nejen  účinnou ochranou před letním žárem nebo mírným větříkem, ale dokážou skvěle doplnit vzhled vašeho domu.
 

TYPY MARKÝZ

 • Kazetové markýzy
  Zobrazit nabídku

  Kazetové markýzy

  Elegantní ochrana před sluncem. Designový a precizně zpracovaný ochranný box je využíván jako estetický prvek stavby, který chrání látku markýzy i její mechanické díly před znečištěním.
 • Otevřené markýzy
  Zobrazit nabídku

  Otevřené markýzy

  Otevřené markýzy patří mezi nejpoužívanější systémy venkovního stínění. Pro svou jednoduchost a spolehlivost jsou využívány jak v soukromé, tak i komerční sféře.
 • Markýzy s nosnou konstrukcí
  Zobrazit nabídku

  Markýzy s nosnou konstrukcí

  Samostatně stojící markýzy vytvoří stinnou oázu uprostřed vaší zahrady, na venkovním hřišti nebo zahradní restauraci. Osvědčené technologie zaručí maximální stabilitu a stínění velkých ploch.
 • Stínění zimních zahrad a pergol
  Zobrazit nabídku

  Stínění zimních zahrad a pergol

  Tyto markýzy jsou navrženy pro řešení stínění na stávající zimní zahrady, nebo pergoly. Různé typy těchto markýz a jejich vyladěné systémy dovolují zastínít jakoukoliv plochu jakýchkoliv rozměrů.
 • Balkonové markýzy
  Zobrazit nabídku

  Balkonové markýzy

  Balkónové markýzy jsou navrženy speciálně pro stínění menších ploch balkónů, lodžií či menších teras. Markýzy je možné snadno regulovat vysunutím nebo sklopením.

S výběrem Vám ochotně poradíme

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.


Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
Najít prodejní místo

Nezávazná poptávka / dotaz

Zde přetáhněte výkresy a fotografie

  Vybrat soubory ...