Moderní hliníkové pergoly

Znepříjemňuje vám počasí relaxaci na zahradě? Pokud se stává, že počasí zkazí celou oslavu narozenin nebo party, je tady ideální řešení. Moderní pergola, která vás zbaví rozmarů počasí.

Pořízením kvalitní hliníkové pergoly získáte ochranu nejen před slunce, ale i deštěm a sněhem. Navíc dodáte své terase nezaměnitelný a moderní vzhled.

Typy moderních hliníkových pergol

 • Bioklimatické pergoly s naklápěcími lamelami
  zobrazit nabídku

  Bioklimatické pergoly s naklápěcími lamelami

  Nezaměnitelný vzhled moderní pergoly a maximální ochrana před sluncem, deštěm i sněhem v jednom variabilním řešení. U naklápěcích pergol je střecha tvořena z hliníkových lamel, které lze variabilně polohovat dle aktuálních změn počasí.

 • Pergoly s posuvnou střechou
  zobrazit nabídku

  Pergoly s posuvnou střechou

  Moderní pergoly jsou vybaveny shrnovací střechou z nepromokavé třívrstvé PVC tkaniny, která vás ochrání před nepříznivím počasím a odolá i velmi silnému větru. Po zatažení látky Vám nic nebrání v nerušeném výhledu na oblohu.

 • PERGOLY S PEVNOU STŘECHOU
  zobrazit nabídku

  PERGOLY S PEVNOU STŘECHOU

  Ochranu před nepříznivým počasím si vezme na starost skleněná nebo polykarbonátová střecha a vrásky vám nepřidá ani údržba, neboť hliníková pergola je zcela bezúdržbové zastřešení terasy.

 • PERGOLY S ROLOVACÍ STŘECHOU
  zobrazit nabídku

  PERGOLY S ROLOVACÍ STŘECHOU

  Rolovací pergoly to je maximální stínění v luxusní podobě. Tento typ pergol dokáže zastínit opravdu velkou plochu bez zbytečně robustní konstrukce a navíc Vás ochrání před nepříznivím počasím.

NOVÁ ÚROVEŇ OVLÁDÁNÍ DOMÁCNOSTI AUTOMATIZACE DOMÁCNOSTI

Domácnost ovládaná chytrým telefonem a sérií přednastavených “scénářů” už není záležitostí sci-fi filmů. Dnešní pokročilé technologie vás překvapí pohodlím, bezpečím a úsporami na energiích, které přinášejí do každodenního života.

VÍCE O AUTOMATIZACI
somfy

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ