Grily Vulcanus mají jedinečný design chráněný patentem. Tělo grilů je vyrobeno z patinující oceli COR-TEN, která má dlouhou životnost. Je navíc vyloženo akumulační vložkou pro lepší cirkulaci horkého vzduchu, tepelnou stabilitu a sníženou spotřebu dřeva.

Na zahradních grilech značky Vulcanus připravíte jídlo celoročně. Vajíčka ke snídani, steak na oběd i kotlíkový guláš na večerní posezení s přáteli nebo rodinou. Připravte si maso, zeleninu, sýry, klobásy i vejce. Díky odděleným teplotním zónám můžete nechat zároveň odpočívat steak i připravovat čerstvou zeleninu.

Základ grilu tvoří ocelová plotna a středový rošt. Ocelová plotna slouží pro přípravu masa, ryb, zeleniny, těsta, sýrů i vajec. Lze ji použít i pro vaření v hrnci nebo na pánvi.

Využijte této jedinečné nabídky a pořiďte si designové ohniště a gril v jednom se slevou 10%! Nakupujte na našem eshopu:

Sleva 10% na skladové grily Vulcanus:

Zpříjemněte si letní víkend výhodným nákupem luxusního grilu se slevou 10%! Nabídka platí na našem eshopu pouze od 6.8. do 9.8.2021 na vybrané grily Vulcanus a do vyprodání zásob!

Zvýhodněné grily:

1) Vulcanus Grill Pro730 Chef

  • cena po slevě: 44 991 Kč s DPH

2) Vulcanus Grill Pro730 Masterchef

  • cena po slevě: 59 391 Kč s DPH

3) Vulcanus Grill Pro910 Masterchef

  • cena po slevě: 67 491 Kč s DPH


Zaujala vás naše nabídka?
Pak neváhejte a nakupujte na našem eshopu od 6.8. do 9.8.2021 nebo nás kontaktujte na e-mailu eshop@sunsystem.cz

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ