Protože mají tolik výhod ...

V dnešní době jsou screenové rolety velmi populární. Venkovní látkové rolety tzn. screeny mají celou řadu výhod. Tyto šikovné a praktické rolety se umísťují na venkovní straně okna nebo prosklené stěny rodinných domů a administrativních budov, ale hojně využívány jsou i pro zastínění zimních zahrad, teras, pergol nebo altánů.

Skvělý systém pro dokonalé stínění

Screenovou roletu tvoří kastlík (box), vodící lišty a spodní lišty. Roleta se velmi jednoduše ovládá a můžete si ji nastavit přesně tak, abyste dosáhli stínění tam, kde potřebujete. Samotné stínění potom zajišťuje látka, která se navíjí na hřídel do kastlíku. Látka screenové rolety může být průhledná, částečně průhledná nebo zcela neprůhledná. Je to tedy jen na vás, s jakou prostupností světla látku zvolíte. Můžete si vybrat látku přes kterou uvidíte vše, co se děje okolo domu, ale zároveň docílíte požadovaného stínění. Pokud dáváte přednost naprostému soukromí, zcela neprůhledná látka screenové rolety je jasnou volbou.

Varianty screenových rolet - pro více informací se můžete podívat do dokumentu ZDE

Variabilní stínění využijete mnoha způsoby a na mnoha místech  

Velkou výhodou screenových rolet jsou jejich široké možnosti využití v různých částech domu nebo kanceláře, jste-li majitelem firmy. Venkovní látkové rolety totiž snadno a efektivně zastíní okna, prosklené plochy i další plochy velkých i malých formátů. Můžete je použít k zastínění vaší terasy, pergoly, oken nebo dveří.

Screenové rolety slouží jako ochrana proti slunci, větru, dešti a prachu, a jsou velmi spolehlivými sítěmi proti hmyzu. Především v létě, kdy všude poletuje mnoho otravného hmyzu, je tato další výhoda screenové rolety velmi příjemným bonusem.

Vysoce kvalitní a odolné látky v široké nabídce barev

Látky pro screenové rolety jsou vysoce kvalitní, odolné proti dešti, větru, prachu i hmyzu. Doporučujeme především látky typu SOLTIS nebo SERGE, které zaručují tu nejvyšší kvalitu materiálu a garanci spokojenosti. Nejdříve si rozmyslete, zda si přejete pouze částečné nebo úplné zastínění. Podle tohoto důležitého parametru zvolíte vhodnou látku. Co se týče barevného provedení, záleží zcela na vás, jakou barvu látky si zvolíte. Roleta může být třeba i v imitaci dřeva. Vaší fantazii se tak meze nekladou.

Různé typy tkanin a barvy pro látky na screenové rolety - pro více informací se můžete podívat do dokumentu ZDE

Screenovou roletu ovládnete jedním stiskem

Několik možností výběru máte i v případě volby ovládání nové screenové rolety. Můžete si vybrat ovládání v provedení s trubkovým pohonem, kdy ovládáte screenovou roletu tlačítkem nebo dálkovým ovládáním. Screenové rolety lze připojit na systém inteligentního domu od různých výrobců. V každém případě je však ovládání velmi rychlé a pohodlné.

Screenovou roletu můžete ovládat i pomocí jednoho "ťuknutí" na tabletu nebo chytrém telefonu.

Screenové rolety jsou skvělé i pro terasu a pergolu

Pokud vám na terase nebo při posezení pod pergolou chybí soukromí, fouká při čtení novin vítr nebo na ze stran prší či svítí slunce, využijte screenovou roletu. Pro zastínění terasy doporučujeme roletu širokou nejvíce 6 metrů. Ta splňuje vysoké požadavky na odolnost vůči větru až do rychlosti 120 km/h. Pro tento případ je vhodná například látková clona Ventosol od společnosti STOBAG - Made in Swiss (vyrobeno ve Švýcarsku).

Screenovou roletu do pergoly ocení celá vaše rodina. Máme pro vás jedno trendy doporučení. Zkuste zkombinovat látkovou roletu a skleněnou výplň v terasové pergole. Screenová roleta, které se také říká venkovní clona, zabezpečí na terase a v pergole čistotu, nepropustí listí, prach ani různý hmyz.

Screenová roleta poskytne ochranu i soukromí každé terase.

Rádi vám pomůžeme s výběrem i s instalací

Ve společnosti SUN SYSTEM vám nabízíme několik typů venkovních látkových rolet s rozdílem v provedení kastlíku, vodících lišt, silonu, látky nebo rozměru. Záruka na screenové rolety je 5 let.

Naši technici vám rádi doporučí ten správný výrobek pro vás z naší široké nabídky. Stačí nás kontaktovat.


Podívejte se na naše ukázky instalací screenových rolet:

Nejodolnější screenové rolety STOBAG VENTOSOL s odolností 120 km/hod - REALIZACE ZDE

Screenové rolety do hliníkové pergoly MINIROL ZIPSCREEN - REALIZACE ZDE 

Screenové clony jako zastínění lodžie bytu MINIROL CABLESCREEN - REALIZACE ZDE 

 

Screenové rolety pro uzavření zděné terasy MINIROL LOCKSCREEN - REALIZACE ZDE 

 

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ