Přístřešek na auto je skvělým způsobem, jak získat zastřešení pro svůj vůz bez nutnosti výstavby garáže. Zároveň se jedná o cenově výhodnější řešení než garáž a pokud se rozhodnete pro jeho hliníkové provedení, nebudete si muset dělat starosti ani s případnou údržbou.

Existuje spousta možností

Přístřešek na auta dokáže skvěle posloužit v případě, že máte jedno i více vozidel. Jen je třeba si vybrat správnou velikost, pod níž se požadovaný počet vozidel pohodlně vejde.

Při výběru je dále třeba zohlednit, zda preferujete přístřešek na auto kotvený k domu, nebo raději zvolíte samostatně stojící typ. V tomto směru přitom záleží především na vašich preferencích a také na konkrétních dispozicích vašeho domu a velikosti prostoru.

Z hlediska materiálů je ideálním řešením hliník, který je kvalitní, odolný a naprosto bezúdržbový. Oproti dřevěnému přístřešku tak například odpadají starosti spojené s jeho pravidelnou péčí a natíráním. Rovněž vám jej nemohou napadnout škůdci. V případě znečištění jej snadno zbavíte nečistot použitím obyčejné vody a saponátu.

Výhody přístřešku na auto oproti klasické garáži

Pokud se rozhodnete pro přístřešek, můžete se těšit hned na několik výhod v porovnání s výstavbou garáže. Tou pravděpodobně nejzajímavější je skutečnost, že pro výstavbu přístřešku nepotřebujete (při splnění základních podmínek) stavební povolení, územní souhlas ani ohlášení.

Mezi další přednosti lze typicky zařadit nižší pořizovací cenu. Přístřešek pro auto je jednoduchou konstrukcí a není k němu potřeba žádné velké množství materiálu. S tím je zároveň spojena i poměrně snadná montáž.

A nevýhoda? Snad jen ta, že přístřešek vám neposlouží jako skladovací prostor. K tomu budete muset využít například sklep.

5 tipů na přístřešky od Sun System

Pojďme se podívat na konkrétní přístřešky od Sun System, které vám poslouží jako alternativa garáže.

Pergola na auto Legend

Přístřešek Legend je nejlevnějším z naší nabídky. Tato pergola pro auto je zhotovena z hliníku a disponuje praktickým integrovaným okapem v přední části, který se postará o bezproblémový odvod vody. Jeho střechu tvoří kvalitní komůrkový polykarbonát.

Přístřešek na auto Flat

Druhou možností je náš hliníkový přístřešek na auto Flat. U něj tvoří střechu ocelový sendvičový panel, který má v základu antracitovou barvu. Za příplatek si však můžete vybrat z široké škály jiných odstínů. Uprostřed hliníkové stojiny má rovněž integrované řešení pro odtok vody.

Přístřešek na auto Saddle

Přístřešek Saddle je ideálním řešením samostatně stojícího přístřešku pro auta. Okap je v tomto případě integrovaný po jeho stranách a zasluhuje se o spolehlivý odvod vody. Jeho střechu poté tvoří komůrkový polykarbonát.

Přístřešek pro auto Arched

Přístřešky Arched se dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější hliníkové přístřešky na auta s pevnou střechou. Pyšní se typickým klenutím, které jim propůjčuje moderní design a střecha je zhotovena buď ze skla nebo polykarbonátu.

Přístřešek pro auto Carport

Posledním typem je přístřešek na auto Carport, který nabízíme ve více variantách. Jeden z modelů je například navržen pouze se dvěma sloupy, jiný je naopak konstruován i pro silné zatížení sněhem a hodí se tak zejména do horských oblastí. V každém případě se můžete těšit na moderní design, kterému opět vévodí hliníkový materiál. Konstrukce s komůrkovým polykarbonátem tmavé barvy dále zajišťuje 100% UV ochranu.

Dejte zelenou přístřešku a poskytněte svému vozu ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Pokud máte omezený rozpočet a nechcete se pouštět do mnohdy složité výstavby garáže, jedná se o perfektní volbu, jak ochránit auto.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ