ZAHRADNÍ LAMELOVÁ PERGOLA BAVONA HARDTOP

Dokonalost švýcarské kvality ?

Komfort v podobě této pergoly je výjimečný. Kromě elegance a hladkých tvarů je zde velký počet doplňků a vybavení, takže ve fantazii se meze nekladou.

Pergoly BAVONA jsou v posledních letech nejoblíbenějším řešením pro moderní stavby. Tyto bioklimatické pergoly jsou tvořeny zcela rovnou hliníkovou konstrukcí, kdy střechu pergoly tvoří extrudované hliníkové lamely, které je možno polohovat (naklápět) od 0° - 140°. Při uzavřených lamelách pergoly docílíte “pevné střechy”, která Vás naprosto dokonale ochrání před deštěm, ale i sněhem. Obvodová konstrukce je zcela rovná, takže se perfektně hodí k ostrým tvarům každé stavby. Hliníkové lamely jsou uloženy ve spádu vždy k motoru, kde musí být instalován odtok vody. Odtok vody je vždy integrován uvnitř nosné stojiny pergoly a v závislosti na velikosti se určuje počet odtokových sloupů (do 17 m2 je pouze jeden sloup, nad 17 m2 se již používají 2 odtokové sloupy). Nejpopulárnější řešení této pergoly je na 4 stojinách, ale samozřejmostí je i možnost kotvit pergolu k domu a poté použít méně stojin.

Naše společnost Sunsystem, je největším partnerem špičkové Švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou republiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

PARAMETRY NAKLÁPĚCÍ STŘECHY

Střecha naklápěcí pergol je tvořena zcela rovnou hliníkovou konstrukcí, kdy střechu pergoly tvoří extrudované hliníkové lamely, které je možno polohovat (naklápět) od 0° - 140°. Při uzavřených lamelách pergoly docílíte “pevné střechy”, která Vás naprosto dokonale ochrání před deštěm, ale i sněhem. Obvodová konstrukce je zcela rovná, takže se perfektně hodí k ostrým tvarům každé stavby. Hliníkové lamely jsou uloženy ve spádu vždy k motoru, kde musí být instalován odtok vody.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce pergol je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. V této kolekci můžete kombinovat rozdílnou barvu konstrukce a lamel. Výrobce doporučuje světlejší barvu lamel vzhledem k velké ploše, kdy tmavé barvy přitahují sluneční záření. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

ROZMĚRY PERGOLY

Rozměr 1 modulu pergoly (4 stojiny) je 4.500 x 6.000 mm. 2 modulové řešení pergoly (4 stojiny) je možno použít do maximálního rozměru 6.000 x 6.000 mm. Standardní výška stojin je 2.400 mm, ale za příplatek je možno použít libovolnou velikost dle požadavku do max. délky 2.770 mm.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K PERGOLE

Mezi oblíbené příslušenství patří osvětlení, které je možno integrovat do extudovaných lamel nebo instalovat na odtokový profil. Standardní osvětlení je LED (bílé), které je možno ovládat na dálkovém ovládání. Jako novinku nyní můžete pořídit i barevné RGB LED osvětlení, které se ovládá na jiném dálkovém ovladači. K bílému LED osvětlení je možno koupit stmívač, který Vám dovolí regulovat intenzitu osvětlení v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%. Jako další zajímavé příslušenství můžete zvolit posuvné nebo fixní zasklení, případně integrované screenové rolety.

ÚDRŽBA PERGOLY

Tato varianta pergol je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Čas od času doporučujeme konstrukci i lamely ošetřit čistou vodou bez použití saponátů.

Výhody pergol Bavona

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss” s 5 letou zárukou
 • zatížení sněhem 900 N/m2 a odolnost proti větru do 150 km/hod
 • Bílé i barevné LED osvětlení, screenové rolety nebo zasklení
 • 16 barev konstrukce "Classic" zcela bez příplatku
 • možnost integrovaného LED osvětlení
 • velký rozměr jednoho modulu až 4500 x 6000 mm

Orientační cena

Typ produktu Bioklimatická pergola BAVONA HARDTOP
Šířka 4000 mm
Hloubka 3000 mm
Barva Classic colours
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Produkt na celý život
 • Designový produkt
 • Nejprodávanější produkt
 • Cenově dostupné
 • Ochrana před sluncem
 • Odolnost vůči dešti
 • Odolnost vůči větru
 • Odolnost vůči sněhu
 • Minimální rozměr (šířka x hloubka): 2000 x 2000 mm
 • Maximální rozměr (šířka x hloubka): 4500 x 6000 mm

ke stažení

Naklápěcí pergola BAVONA Hardtop - Představení produktu (PDF, 2.1MB) Naklápěcí pergola BAVONA Hardtop - technický list (PDF, 3.0MB) STOBAG - Kolekce barev konstrukce (PDF, 6.7MB) BAVONA Hardtop - Objednávkový formulář (PDF, 572.3KB)

Ukázky realizací

MODERNÍ NAKLÁPĚCÍ PERGOLA BAVONA HARDTOP - BRNO-TUŘANY, 2017

zobrazit detail realizace

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ