LUXUSNÍ POHYBLIVÉ ZASTŘEŠENÍ BAVONA SOFTTOP

Kubistické tvary s rovnou střechou?

Můžeme říci, že nejde o pergolu, ale o „outdoor living“. Středozemský šarm této pergoly a její vlastnosti ochrání před jakýmkoliv počasím a vytvoří perfektní místo pro trávení času s rodinou.

Pergoly BAVONA mají zcela rovnou hliníkovou konstrukci vhodnou pro dnešní moderní stavby. Střechu pergol tvoří voděodolná látka z kolekce “Resistant”, která má spád ve směru od motoru a krycí stříšky (místo ze kterého se vysouvá). Na protější straně motoru musí být tedy instalován odtok vody, který je integrován uvnitř nosné stojiny pergoly. Do 17 m2 se používá pouze 1 odtokový sloup, nad 17 m2 se již musí použít 2 odtokové sloupy. V místě odtokových sloupů nesmí být veden přívod elektřiny k motoru nebo svislým roletám.

Naše společnost Sunsystem, je největším partnerem špičkové Švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou republiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ LÁTKY STŘECHY

Střechu pergol BAVONA tvoří 3 vrstvá PVC látka z kolekce Resistant. V základní variantě můžete vybírat ze 16 různých barevných provedení od světlých až po tmavé.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce pergol je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

ROZMĚRY PERGOLY

Maximální rozměr této pergoly je 5.000 x 6.000 mm v jednomodulovém provedení se 4 stojinami. Maximální výška celé konstrukce může být 3.000 mm. Standardní délka stojin je 2400 mm, ale za příplatek je možnou použít libovolnou délku, maximálně však 2770 mm.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K PERGOLE

Mezi oblíbené příslušenství patří osvětlení, které je umístněno na odtokovém profilu (horní nosné konstrukci). Osvětlení může být přímé nebo nepřímé (záleží na umístnění) osvětlovací lištu na odtokovém profilu. Standardní osvětlení je LED (bílé), které je možno ovládat na dálkovém ovládání. Jako novinku nyní můžete pořídit i barevné RGB LED osvětlení, které se ovládá na jiném dálkovém ovladači. K bílému LED osvětlení je možno koupit stmívač, který Vám dovolí regulovat intenzitu osvětlení v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%. Jako další zajímavé příslušenství můžete zvolit posuvné nebo fixní zasklení, případně screenové rolety.

ÚDRŽBA PERGOLY

Tato varianta pergol je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Čas od času doporučujeme konstrukci i posuvnou střechu ošetřit čistou vodou bez použití saponátů. Na větší nečistoty můžete použít slabou jarovou vodu a poté saponát smýt čistou vodou.

Výhody pergol Bavona

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss” s 5 letou zárukou
 • 100% vodotěsná střešní PVC tkanina
 • Bílé i barevné LED osvětlení, screenové rolety nebo zasklení
 • 16 barev konstrukce "Classic" zcela bez příplatku
 • možnost integrovaného LED osvětlení
 • velký rozměr jednoho modulu až 5000 x 6000 mm
Typ produktu Pohyblivá hliníková pergola BAVOVA SOFTTOP
Šířka 4000 mm
Hloubka 3000 mm
Barva Classic colours
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Barevná paleta
 • Designový produkt
 • Efektivní stínění
 • Ochrana před sluncem
 • Odolnost vůči dešti
 • Odolnost vůči větru
 • Minimální rozměr (šířka x hloubka): 2000 x 2000 mm
 • Maximální rozměr (šířka x hloubka): 5000 x 6000 mm

ke stažení

POSUVNÁ PERGOLA BAVONA SOFTTOP - PŘEDSTAVENÍ PRODUKTU (PDF, 2.1MB) POSUVNÁ PERGOLA BAVONA SOFTTOP - TECHNICKÝ LIST (PDF, 2.3MB) BAVONA SOFTTOP - OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ (PDF, 445.4KB) STOBAG - KOLEKCE BAREV KONSTRUKCE (PDF, 6.7MB)

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ