NEJPRODÁVANĚJŠÍ ROLOVACÍ PERGOLA PERGOLINO

Robustní clona na zastínění ?

Pokud máte moderní dům a klasická pergola se k němu nehodí, tak PERGOLINO je tou správnou volbou. Z vaší terasy vykouzlí luxusní místo na odpočinek nebo party, kterou nepřekazí žádná letní přeháňka.

Rolovací pergola PERGOLINO s jednoduchou konstrukcí je vhodná pro zastínění všech typů teras. Pergolu je možno instalovat na stěnu nebo do stropu. Sloupy se kotví do podlahy, zabetonovávají do předem připravených pouzder nebo zatěžují speciálními květináči. Sklon těchto pergol je možný od 0° do 35°. Při sklonu od 6° do 17° a při použití odtokových ok je pergola vhodná i proti jako ochrana proti dešti. Zastínění odolává větru až do 49 km/hod.

Naše společnost Sunsystem je největším partnerem špičkové Švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

STŘEŠNÍ LÁTKY

Potah této pergoly je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové produkty. Vybírat můžete ze základní kolekce “Uni”, která je bez příplatku. Velmi zajímavé a v posledních letech populární jsou látky z kolekce “Brilliant”. V nabídce jsou i speciální látky se sníženou hořlavostí “Fire”, které se hodí pro restaurace, kavárny nebo jiné komerční podniky.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce pergol je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

ROZMĚRY PERGOLY

Maximální rozměr této pergoly PERGOLINO v provedení P3000 je 7000 x 4000 mm nebo  v provedení P3500 je 7000 x 6000 mm. Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY WT (impulzní ovládání pomocí tlačítka na zdi). Samozřejmostí je možnost použití rádiových pohonů SOMFY RTS na dálkový ovladač nebo dnes velmi populární řada pohonů SOMFY IO se zpětnou vazbou. Tyto pohony lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače. Na přání zákazníka lze tuto markýzu ovládat i manuálně pomocí kliky.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K PERGOLE

Mezi oblíbené příslušenství patří osvětlení, které je umístněno pod markýzou na osvětlovací liště nebo ohřívač, který se instaluje na zeď pod markýzu.

ÚDRŽBA PERGOLY

Tato varianta pergol je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Konstrukci a látku doporučujeme jednou za čas očistit čistou vodou, případně jemnou jarovou vodou.

Doporučujeme vám před realizací pergoly s rolovací střechou návštěvu showroomu. Tuto pergolou s pevnou střechou máme vystavenu v Brně a Bratislavě.

Výhody pergol Pergolino

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss” s 5 letou zárukou
 • Kolekce STOBAG obsahující více než 300 látek
 • 16 barev konstrukce "Classic" zcela bez příplatku
 • Ovládání pouze pohonem SOMFY
 • velký rozměr pergoly až 7000 x 6000 mm

Orientační cena

Typ produktu Robustní rolovací pergola PERGOLINO
Šířka 4000 mm
Hloubka 3000 mm
Barva Classic colours
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Barevná paleta
 • Designový produkt
 • Efektivní stínění
 • Ochrana před sluncem
 • Odolnost vůči dešti
 • Odolnost vůči větru
 • Minimální rozměr (šířka x hloubka): 2000 x 2000 mm
 • Maximální rozměr (šířka x hloubka): 7000 x 6000 mm

ke stažení

Rolovací pergola PERGOLINO - Představení produktu (PDF, 1.6MB) Rolovací pergola PERGOLINO - technický list (PDF, 1.7MB) PERGOLINO - Objednávkový formulář (PDF, 460.0KB) STOBAG - Kolekce barev konstrukce (PDF, 6.7MB)

Ukázky realizací

PERGOLA S ROLOVACÍ STŘECHOU PERGOLINO - BRATISLAVA, 2016

zobrazit detail realizace

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ