INTERIÉROVÉ LÁTKOVÉ ŽALUZIE DUETTE

Chcete ušetřit náklady na energie ?

Snadno a rychle změníte intenzitu světla a zároveň šetříte náklady na energie. Jsou perfektním řešením pro jakýkoli typ a tvar okna. Unikátní konstrukce připomínající včelí pláty, zvyšují izolační vlastnosti a pomáhají udržet optimální klima v místnosti.

Žaluzie DUETTE® - dvakrát lepší účinek a to hned ve dvou ohledech. Díky vzduchovým komorám mezi pruhy plisované látky se zvyšuje jak izolační schopnost, tak i filtrace světla. Z oslnivého denního světla se rázem stane příjemné, měkké pokojové světlo. I DUETTE® jsou univerzální talent, pokud jde o trojúhelník, lichoběžník nebo jiný tvar okna, žaluzie se nezalekne žádné architektonické výzvy.

Tato žaluzie se skvěle hodí i pro střešní okna a zastínění zimních zahrad. Žaluzie DUETTE® se dá ovládat pomocí madla, šňůry, řetízku, kliky, elektropohonu nebo LiteRise®. Skvělou volbou je taktéž i možnost použití dvou různých látek - DEN / NOC. Jedná se o žaluzii se 2 látkami, které můžou být odlišné (např. transparentní a blackout). Tyto DUETTE® můžeme osadit taktéž elektropohonem na 24V od společnosti SOMFY. Řízení tohoto pohonu může být pomocí vnitřního spínače nebo dálkového ovladače. Samozřejmostí je možnost připojení různých automatik reagujících na světlo, atd. Vybírat můžete z velké řady elektropříslušenství.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

Látky a materiály žaluzií Duette

Vybírat můžete z obrovského katalogu obsahujícího 165 možných barev a vzorů od transparentní, polotransparentní, dimount (pro pracoviště s PC monitory) a blackout (zcela zatemňující látka) látky. Žaluzie DUETTE® se dá ovládat pomocí madla, šňůry, řetízku, kliky, elektropohonu nebo LiteRise®. Skvělou volbou je taktéž i možnost použití dvou různých látek - DEN / NOC. Díky tomu, že nabízíme standardně 18 základních barev profilů zdarma Vám vaše žaluzie dokonale sladíme s látkou, popřípadě s rámem okna. Vybírat můžete z transparentních, polotransparentních a zcela zatemňujících látek z našeho katalogum, který obsahuje 165 jedinečných látek.

Duette se dvěmi látkami

Zvolte žaluzie DUETTE® v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s plisé. Tato kombinace žaluzií DUETTE® a plisé je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě kontrastující tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní, lehkou tkaninu. V noci použijete druhou, neprůhlednou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Tyto žaluzie nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.Vybírat můžete z obrovského katalogu obsahujícího 165 možných barev a vzorů od transparentní, polotransparentní, dimount (pro pracoviště s PC monitory) a blackout (zcela zatemňující látka) látky.

Manuální ovládání žaluzií Duette

DUETTE® žaluzie ovládaná pomocí madla nebo madel je nejoblíbenějším a zároveň základním typem. Z praktického hlediska je tato varianta nejpříznivější - žádné řetízky, šňůry, a nic co by Vám zavazelo v praktickém využití žaluzie či okna. Vybírat můžete z několika variant ovládání tohoto typu. Buďto stáhování horního i dolního profilu pomocí madla nebo stahování pouze dolního profilu, kdy horní profil je fixován v horní poloze. Jedná se o základní typy - zcela bez příplatku.

Ovládání žaluzií Duette elektropohonem

Žaluzie DUETTE® na elektropohon jsou skvělou variantou, pokud si chcete zpříjemnit bydlení. Díky elektropohonu se nemusíte bát, že by žaluzie nebyla zatažená, popřípadě vytažená. Ještě více komortu docílíte, pokud si žaluzie nastavíte na časovou automatiku, tak jak Vám to vyhovuje. Vybírat můžete z velké řady pohonu a elektropříslušenství, které nabízíme od společnosti SOMFY s nadstandardní 5 letou zárukou. Velká škála senzorů, jako je sluneční a tepelné čidlo Vám zpříjemní teplotu v domě. Pohon může být ovládání pomocí vnitřního spínače (tlačítka), popřípadě pomocí dálkového ovladače (vysílače). Nabízíme vlastní řadu tlačítek, či vysílačů různách provedení a barev.

Jak ušetřit úspory za energie

Žaluzie DUETTE® je chytrá odpověd na stoupající ceny energií. Až o 49% menší tepelná ztráta u oken, ušetří až 12% topné energie, mnohonásobně silnější ochrana proti agresivnímu slunečnímu záření a příjemná ochrana proti slunci i zvědavým pohledům od sousedů. DUETTE® blokuje sluneční teplo. Prokazatelně chrání před agresivním slunečním zářením a snižuje absorpci tepla u oken až 78%. DUETTE® tlumí hluk v místnosti. Negativní dopady na akustiku místnosti v důsledku silnější ozvěny se často odhalí až dodatečně. Hlukově tlumící vlastnosti, které testoval a potvrdil Frauenhoferův institut, dokážou výrazně přispět k vyřešení tohoto problému. Proto se stává ideální formou interiérového zastínění pro zasedací místnosti, kanceláře, ale i obytné místnosti. Proto můžeme DUETTE® doporučit na 139% !

Žaluzie Duette pro atypická okna

Žaluzie DUETTE® jsou podobně jako plisé univerzální produkt, co se zastínění oken týče. Tyto žaluzie jsou vhodné pro všechny tvary - trojuhelník, lichoběžník či jiný atypický tvar okna. DUETTE® se nezalekne žádného typu okna. Samozřejmostí je široká nabídka variant ovládání - madlo, šňůra, řetízek, klika či elektropohon. Pokud máte zájem o zastínění zimní zahrady či kryté pergoly, tak není problém i tuto variantu plisé zvládá. Vybírat můžete z obrovského katalogu obsahujícího 165 možných barev a vzorů od transparentní, polotransparentní, dimount (pro pracoviště s PC monitory) a blackout (zcela zatemňující látka) látky. Standardně se žaluzie dodávají v 18 základních barvách profilů - ZDARMA. Tím pádem Vám dokonale sladíme žaluzii s látkou či rámem okna.

Žaluzie Duette pro zimní zahrady

Žaluzie DUETTE® jsou stejně jako plisé, jednou z možností při zastínění zimní zahrady či prosklené pergoly. Schopnost této žaluzie zastínit jakýkoliv tvar okna se skvěle hodí i pro zastínění Vaší zimní zahrady. DUETTE® taktéž můžeme umístit do střešních oken, kdy je napínáno pomocí vodících lanek a nedochází tedy k prověšení. Díky svým izolačním vlastnostem je tato žaluzie dobrá volba pro toto zastínění. Vybírat můžete z velké řady provedení, ať už se jedná o typ ovládání - šňůra, řetízek, klika a elektropohon nebo tvar žaluzie. Standardně žaluzie dodáváme v 18 základních barvách profilů - zcela bez příplatku, tudíž dokonale sladíme látku nebo rám okna s hliníkovými profily.

Žaluzie Duette pro střešní okna

Žaluzie DUETTE® je skvělám pomocníkem při stínění střešních oken. Tyto žaluzie dodáváme do střešních oken typu VELUX, Roto, ale i do jakýchkoliv jiných dle možností montáže. Standardně můžete vybírat z několika typů provedení žaluzie a ovládání pomocí madla, šňůry, řetízku, kliky nebo pomocí elektropohonu V našem katalogu látek najdete více než 165 vzorů látek z kolekce DUETTE®. Jedná se o jednobarevné, ale i více barevné či vzorované látky ve 4 základních provedení - od transparentní, polotransparentní a blackout (zcela zatemňující látka) látky. Standarně se dodávají DUETTE® do střešních oken v několika základních barevních provedení - bílá, elox a béžová.

Tip na stínění pomocí žaluzií Duette

Zvolte tyto žaluzie DUETTE® v provedení DEN / NOC, popřípadě v kombinaci s žaluzií plisé a ovládání pomocí madel. Tato kombinace žaluzie je nejpopulárnější a zároveň nejpraktičtější. Systém, který spojuje dvě tkaniny. Během dne se budete kochat výhledem skrze vysoce transparentní látku. V noci použijete druhou, neprůhlednou plisovanou látku, kterou zajistíte dostatek zatemnění a soukromí. Dále nabízí možnost posouvat celou žaluzii od shora dolů, zdola nahoru, nebo v kombinaci. To nejlepší z obou světů, přirozené světlo a soukromí, vše v jednom. Ideální volba pro koupelny nebo do ulice umístěných oken.

Výhody žaluzií Duette

 • Kvalitní výrobek - vyrobeno v Rakousku
 • Záruka 2 roky
 • Výběr z mnoha typů látek, vzorů a dekorů
 • Ovládání pomocí - madla, šňůry nebo motorické
 • Výroba přesně na míru vašim požadavkům a rozměrům

Orientační cena

Typ produktu Žaluzie DUETTE
Šířka 1000 mm
Hloubka 1000 mm
Ovládání Madlem
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Produkt na celý život
 • Možnost elektrického ovládání
 • Designový produkt
 • Široká škála barevného provedení
 • Efektivní stínění
 • Nejprodávanější produkt
 • Cenově dostupné
 • Minimální rozměr (šířka x výška): 150 x 100 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výška): 3000 x 3000 mm

ke stažení

Žaluzie Duette - představení produktu (PDF, 3.0MB) Žaluzie Duette - technický list (PDF, 8.3MB)

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

518 324 833

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO
Máte s námi zkušenost? Řekněte názor na Facebooku či Google. Pomůžete ostatním.
Chceme vám usnadnit procházení naším webem a ukázat vám jen to, co vás skutečně zajímá. Můžeme? :)

Potřebujeme k tomu váš souhlas se zpracováním souborů cookies, tedy malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči a pomohou vám ušetřit si klikání, najít na našem webu rychle vše potřebné a díky nim se vám zobrazují jen skutečně relevantní reklamy na služby a zboží. Vše o tom, jak cookies zpracováváme, naleznete ZDE.

Upravit nastavení Souhlasím
Abychom vám mohli zajistit bezpečné procházení naším webem a vždy relevantní obsah

Nezbytné cookies zajišťující správné fungování našich webových stránek včetně těch, které zajišťují IT bezpečnost. Patří sem také cookies, které jsou potřebné pro ukládání vámi zvolených nastavení či cookies nutné pro komunikaci (load balancing cookies).

Tyto soubory, které se používají k měření a analýze návštěvnosti našich webových stránek (například množství návštěvníků či zobrazené stránky), nám pomáhají vylepšovat fungování našich stránek. Díky vašemu souhlasu budeme schopni získat a správně analyzovat cenná data o tom, jak našimi stránkami procházíte a co vás zajímá. Můžeme se tak neustále zlepšovat a zajistit, aby náš web skvěle fungoval a vy jste si mohli užít pohodlné procházení naší nabídkou.

Tento typ cookies využíváme pro účely reklam zobrazovaných na webových stránkách třetích stran, například na sociálních sítích. Díky těmto cookies je pak reklama přizpůsobena tomu, co vás skutečně zajímá (například na základě produktů, které jste si prohlédli na našem webu). I v případě, že tyto soubory deaktivujete, budou se vám reklamy při procházení internetem stále zobrazovat, nebudou pro vás ale relevantní.

Zavřít
× Najít produkt