BALKONOVÁ MARKÝZA VISOMBRA

Hledáte chytrou balkonovou markýzu?

Tato fasádová markýza nabízí u velkých okenních ploch optimální sladění denního světla a stínu. Nastavitelný sklon umožňuje reagovat na sluneční záření a díky designu zapadne k jakékoli architektuře.

Balkonové markýzy VISOMBRA jsou výklopné markýzy vhodné pro bytové domy, kanceláře a komerční prostory se šířkou oken do 4 m. Nastavení úhlu sklonu balkonových markýz je možné od 0°do 180° a díky tomu nabízí optimální nastavení poměru světla a stínu v místnosti. Markýzy mají sklopná ramena s pružinovým mechanismem pro jejich psolehlivý chod. Největší předností těchto markýz je zajístění ve vysunuté poloze proti větru. Kastlík těchto markýz je, buďto kulatý nebo hranatý a zajišťuje maximální ochranu částí markýz a látky proti vnějším vlivům. Markýza odolává větru do 49 km/hod a při sklonu větším než 15° lze markýzu použít i jako ochranu před mírným deštěm.

Naše společnost SUNSYSTEM je největším partnerem špičkové švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ LÁTKY MARKÝZY

Potah této balkonové markýzy je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové stínění. Vybírat můžete ze základní kolekce “Uni”, která je bez příplatku. Velmi zajímavé a v posledních letech populární jsou látky z kolekce “Brilliant”. V nabídce jsou i speciální látky se sníženou hořlavostí “Fire”, které se hodí pro restaurace, kavárny nebo jiné komerční podniky.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce balkonových markýz je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

ROZMĚRY MARKÝZY

Maximální rozměr této markýzy je 4.000 x 3.500 mm. Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY WT (impulzní ovládání pomocí tlačítka). Samozřejmostí je možnost použití rádiových pohonů SOMFY RTS na dálkový ovladač nebo dnes velmi populární řada pohonů SOMFY IO se zpětnou vazbou. Tyto pohony lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače. Tuto markýzu je možné ovládat i pomocí kliky.

ÚDRŽBA MARKÝZY

Tato varianta markýz je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Konstrukci a látku doporučujeme jednou za čas očistit čistou vodou, případně jemnou jarovou vodou.

Výhody markýz Visombra

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss”
 • Nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • 16 barev konstrukce bez příplatku
 • kolekce STOBAG s více než 300 látkami
 • odolnost vůči větru Wind Class 3 - do 49 km/hod
 • maximální rozměr markýzy je 4000 x 3500 mm

Orientační cena

Typ produktu Balkonová markýza VISOMBRA
Šířka 4000 mm
Hloubka 3000 mm
Barva Classic colours
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Efektivní stínění
 • Ochrana před sluncem
 • Minimální rozměr (šířka x výsuv): 400 x 1250 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výsuv): 4000 x 3500 mm

ke stažení

Balkonová markýza VISOMBRA - Představení produktu (PDF, 1.1MB) Balkonová markýza VISOMBRA - technický list (PDF, 4.6MB) VISOMBRA - Objednávkový formulář (PDF, 490.4KB) STOBAG - Kolekce barev konstrukce (PDF, 6.7MB)

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ