Společnost Building Plastics je jedinou společností na českém trhu s úzkou specializací na rolovací systémy. Na tuzemském trhu působí již více než 20 let, na světovém pak více než 40 let. Mateřská společnost v Belgii byla založena v roce 1973 ve Warengemu. Jsou to specialisté na výrobu předokenních rolet, screenových clon, sítí proti hmyzu a garážových i průmyslových vrat.

V roce 2002 uvedla společnost Building Plastics na trh svoji značku hotových výrobků MINIROL. Tato značka se stala velice úspěšnou a v současné době je reprezentantem společnosti jako takové. O produkty se společnost stará od náčrtu na papíře až po servis u zákazníka.

"Screenové clony ocení zákazníci především v letních měsících, jelikož jednou z jejich výhod je ochrana interiéru proti přehřátí. Hlavním rozdílem mezi roletami a screenovými clonami je míra propustnosti světla do interiéru," řekl pan Radek Havelka v rozhovoru po náš blog. O screenových roletách jsme napsali také článek Proč jsou screenové rolety populární.

Vybrané produkty z Building Plastics, s.r.o.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ