SAMONOSNÉ POSUVNÉ BRÁNY STANDARD

Hledáte cenově dostupnou bránu?

Posuvná samonosná brána Standard je cenově nejdostupnějším řešením v naší nabídce samonosných vjezdových bran. Tato samonosná brána má nosné vozíky umístněné mimo vjezd a díky tomu v průjezdu nezanechává žádnou překážku, která by bránila snadnému vjezdu na váš pozemek. Samonosná brána Standard má subtilní C profil, který může být použit pro privátní vjezd do velikost 5 m. Dále tato brána obsahuje jednoduché nosné vozíky, které jsou umístněny mimo vjezdu na betonovém základu. Hliníkové rámy bran vyrábíme z hliníkových profilů, které svařujeme technologií TIG. Takto svařené rámy jsou extrémně pevné a sváry jsou naprosto neviditelné. Hliníkovou výplň s rámem spojujeme výhradně nerezovými šrouby a nýty, které jsou umístněny, tak aby nebyli vidět. Všechny komponenty posuvné vjezdové brány jsou z ušlechtilé ocely - hliník nebo nerez. Veškeré  hliníkové komponenty (záslepky, dojezdové kapsy, vedení a jiné) jsou lakovány práškovou barvou ve stejném nebo odlišném odstínu jako brána. Maximální rozměr hliníkové samonosné brány je š. 5.000 x v. 2000 mm. Na samonosnou bránu nabízíme nadstandardní záruku 5 let.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

BARVY A POVRCHY SAMONOSNÉ BRÁNY

Kompletní samonosné brány včetně všech komponentů jsou opatřeny kvalitní povrchovou úpravou pomocí vypalované práškové barvy Tiger Drylac. Další možností je lakování pomocí speciální technologie Decoral, která ošetří povrch profilu a všech komponentů práškovou barvou a následnou sublimací inkoustu z transferové fólie, do které je takto lakovaný předmět umístněn. Tato fólie přenáší danou dekoraci jako dřevo, žula, mramor či jiné atypické vzory. 

Základní kolekce obsahuje 15 nejoblíbenějších barev. Všechny tyto základní barvy dodáváme výhradně v povrchu jemná struktura, který má vyšší odolnost proti poškození. Tento povrch je u jiných dodavatelů s výrazným příplatkem, ale u námi nabízených plotů a bran je v základní ceně. Pokud chcete, aby vaše samonosná posuvná brána byla jedinečná, tak můžete kombinovat základní barvy a to zcela zdarma.

Pokud Vám základní kolekce barev samonosných bran nevyhovuje můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL. Tyto samonosné brány dodáváme s prodlouženým termínem dodání (10 týdnů) a příplatkem 10% ze základní ceny produktu. Vyjímečný vzhled vaší bráně dodáte díky technologii Decoral, která nám umožňuje dodat bránu v dřevodekoru, s designem žuly, mramoru, karbonu a jiné zajímavé vzory. Tato technologie je výrazně dražší a proto jsou tyto vzory s 20% příplatek ze základní ceny produktu a s prodlouženým termínem dodání (10 týdnů).

MAXIMÁLNÍ ROZMĚRY HLINÍKOVÝCH BRAN

Samonosná brána Standard je určena pro privátní využití. Díky subtilnějšímu C profilu a nosným vozíkům může být samonosná brána dodávána až do maximálního rozměru š. 5.000 x v. 2.000 mm. Maximální rozměr není možné ani na poptávku vyrobit.

OVLÁDÁNÍ A POHONY POSUVNÉ BRÁNY

Samonosné brány Standard dodáváme včetně většiny populárních značek a typů bránových pohonů. Primárně dodáváme pohony od francouzského výrobce společnosti SOMFY s 3 letou zárukou. Tato řada pohonů pro posuvné brány se jmenuje Elixo a je dodávána vždy v sadách společně s fotobuňkami a dálkovými ovladači. Tento typ pohonu je možné ovládat pomocí tlačítka na zdi, intercomu, dálkového ovladače, ale i pomocí chytrého telefonu. Dále nabízíme italské pohony od osvědčeného výrobce společnosti BFT, která vyrábí velmi kvalitní bránové pohony s velkým příslušenstvím. Na závěr je v naší nabídce “sloupkový pohon” německé značky SOMMER, který je integrován uvnitř nosného sloupu posuvné brány. Jedná se o technologicky jedinečné řešení. Tyto motory dodáváme taktéž v sadách vždy společně s ovladači a fotobuňkami. Záruka na tento pohon je 24 měsíců.

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST PRO SAMONOSNÉ BRÁNY

Ze strany zákazníka je nutno připravit kompletní stavební práce (příprava vjezdu, betonový základ a připravení kabelů pro elektroinstalaci). Připravili jsme si pro Vás jednoduché nákresy, díky kterým získáte představu, co vše je nutné připravit. V případě, že by jste potřebovali pomoct, tak se na nás neváhejte obrátit.

DODACÍ TERMÍN A ZÁRUKA SAMONOSNÉ BRÁNY

Dodací termín samonosné posuvné brány je 8 týdnů. V závislosti na provedení, barvě, příslušenství a speciálním požadavkům se může prodloužit. Dodací termín může ovlivnit aktuální vytíženost výroby a instalačních kapacit (na tuto skutečnost budete upozorněni při konzultaci a zaměření).

Záruční doba, kterou výrobce poskytuje je stanovena v délce 5 let a vztahuje se na mechanickou část brány a povrchovou úpravu (vyjímku tvoří technologie Decoral). Bránové pohony dodáváme se zárukou 3 let na značku SOMFY a 24 měsíců na značku BFT a SOMMER. Záruka je platná pouze tehdy, když výrobek používáte a udržujete podle pokynů, které jsou předepsány v uživatelském manuálu.

ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ SAMONOSNÉ BRÁNY

Tato varianta samonosné brány je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

Samonosné brány SUN SYSTEM Standard mají následující výhody:

 • nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • česká výroba na míru vašim požadavkům
 • kolekce 15 základních barev bez příplatku
 • základní barvy v provedení jemná struktura
 • dřevěný vzhled oplocení s technologií Decoral
 • kompletně nerezový spojovací materiál
 • neviditelné spojení rámu pomocí technologie TIG
 • Nosný C profil v rozměru 60 x 60 mm
 • ovládání bran a branek pomocí telefonu, tabletu a PC
 • rychlý termín dodání (8 týdnů)

Orientační cena

Typ produktu Samonosné brány SUN SYSTEM Standard
Šířka 3000 mm
Výška 1000 mm
Barva RAL 7016
Ovládání Rádiovým pohonem SOMFY Elixo
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Produkt na celý život
 • Možnost elektrického ovládání
 • Minimální rozměr (šířka x výška): 2000 x 500 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výška): 5000 x 2000 mm

Ukázky realizací

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ