VJEZDOVÉ BRÁNY NA KOLEJNICI

Hledáte nejlevnější řešení vjezdu?

Pojezdové brány po kolejnici s bránovým pohonem jsou cenově nejdostupnějším řešením posuvné brány do boku, které zabezpečí dokonalé uzavření vašeho vjezdu. Přes celý vjezd je instalována kolejnice, po které se pojezdová posuvná brána pohybuje. Rámy dvoukřídlých bran vyrábíme z hliníkových profilů, které svařujeme pomocí technologie TIG. Tyto rámy jsou extrémně pevné a jejich spoj je absolutně neviditelný. Hliníkovou výplň s rámem spojujeme výhradně nerezovými šrouby, které jsou umístněné, tak aby nebyli vidět. Maximální rozměr pojezdové brány po kolejnici je š. 8000 x v. 2000 mm. Na pojezdovou bránu nabízíme nadstandardní záruku 5 let.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

BARVY A POVRCHY POJEZDOVÝCH BRAN

Kompletní pojezdová brána po kolejnici včetně všech komponentů je opatřena kvalitní povrchovou úpravou pomocí vypalované práškové barvy Tiger Drylac. Další možností je lakování pomocí speciální technologie Decoral, která ošetří povrch profilu a všech komponentů práškovou barvou a následnou sublimací inkoustu z transferové fólie, do které je takto lakovaný předmět umístněn. Tato fólie přenáší danou dekoraci jako dřevo, žula, mramor či jiné atypické vzory. 

Základní kolekce obsahuje 15 nejoblíbenějších barev. Všechny tyto základní barvy dodáváme výhradně v povrchu jemná struktura, který má vyšší odolnost proti poškození. Tento povrch je u jiných dodavatelů s výrazným příplatkem, ale u námi nabízených plotů a bran je v základní ceně. Pokud chcete, aby vaše posuvná brána byla jedinečná, tak můžete kombinovat základní barvy a to zcela zdarma.

Pokud Vám základní kolekce barev pojezdových bran nevyhovuje můžete vybírat z jakékoliv barvy dle vzorníku RAL. Tyto pojezdové hliníkové brány dodáváme s prodlouženým termínem dodání (10 týdnů) a příplatkem 10% ze základní ceny produktu. Vyjímečný vzhled vaší bráně dodáte díky technologii Decoral, která nám umožňuje dodat bránu v dřevodekoru, s designem žuly, mramoru, karbonu a jiné zajímavé vzory. Tato technologie je výrazně dražší a proto jsou tyto vzory s 20% příplatek ze základní ceny produktu a s prodlouženým termínem dodání (10 týdnů).

MAXIMÁLNÍ ROZMĚRY POSUVNÝCH BRAN

Pojezdové brány po kolejnici jsou určeny pro privátní i komeční použití. Můžeme dodávat vjezdové brány po kolejnici až do maximálního rozměru š. 8.000 x v. 2.000 mm. Takto velká brána je vhodná pro jakýkoliv rodinný dům i komerční vjezd. 

OVLÁDÁNÍ A POHONY POJEZDOVÝCH BRAN PO KOLEJNICI

Pojezdové brány po kolejnici dodáváme včetně většiny populárních značek a typů bránových pohonů. Primárně dodáváme pohony od francouzského výrobce společnosti SOMFY s 3 letou zárukou. Tato řada pohonů pro pojezdové brány se jmenuje Elixo a je dodávána vždy v sadách společně s fotobuňkami a dálkovými ovladači. Tento typ pohonu je možné ovládat pomocí tlačítka na zdi, intercomu, dálkového ovladače, ale i pomocí chytrého telefonu. Dále nabízíme italské pohony od osvědčeného výrobce společnosti BFT, která vyrábí velmi kvalitní bránové pohony s velkým příslušenstvím. Na závěr je v naší nabídce “sloupkový pohon” německé značky SOMMER, který je integrován uvnitř nosného sloupu posuvné brány. Jedná se o technologicky jedinečné řešení. Tyto motory dodáváme taktéž v sadách vždy společně s ovladači a fotobuňkami. Záruka na tento pohon je 24 měsíců.

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST PRO POJEZDOVÉ BRÁNY

Ze strany zákazníka je nutno připravit kompletní stavební práce (příprava vjezdu, betonový základ a připravení kabelů pro elektroinstalaci). Připravili jsme si pro Vás jednoduché nákresy, díky kterým získáte představu, co vše je nutné připravit. V případě, že by jste potřebovali pomoct, tak se na nás neváhejte obrátit.

DODACÍ TERMÍN A ZÁRUKA POJEZDOVÉ BRÁNY

Dodací termín pojezdové brány po kolejnici je 8 týdnů. V závislosti na provedení, barvě, příslušenství a speciálním požadavkům se může prodloužit. Dodací termín může ovlivnit aktuální vytíženost výroby a instalačních kapacit (na tuto skutečnost budete upozorněni při konzultaci a zaměření).

Záruční doba, kterou výrobce poskytuje je stanovena v délce 5 let a vztahuje se na mechanickou část brány a povrchovou úpravu (vyjímku tvoří technologie Decoral). Bránové pohony dodáváme se zárukou 3 let na značku SOMFY a 24 měsíců na značku BFT a SOMMER. Záruka je platná pouze tehdy, když výrobek používáte a udržujete podle pokynů, které jsou předepsány v uživatelském manuálu.

ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ POJEZDOVÝCH BRAN

Tato varianta pojezdových bran je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

Pojezdové brány SUN SYSTEM mají následující výhody:

 • nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • česká výroba na míru vašim požadavkům
 • kolekce 15 základních barev bez příplatku
 • základní barvy v provedení jemná struktura
 • dřevěný vzhled oplocení s technologií Decoral
 • kompletně nerezový spojovací materiál
 • neviditelné spojení rámu pomocí technologie TIG
 • ovládání bran a branek pomocí telefonu, tabletu a PC
 • rychlý termín dodání (8 týdnů)

Orientační cena

Typ produktu Pojezdová brána na kolejnici SUN SYSTEM
Šířka 3000 mm
Výška 1500 mm
Barva RAL 7016
Ovládání Rádiovým pohonem SOMFY Elixo
Cena CENACena produktu na dotaz (bez DPH a montáže) (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Produkt na celý život
 • Možnost elektrického ovládání
 • Minimální rozměr (šířka x výška): 2000 x 500 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výška): 8000 x 2000 mm

Ukázky realizací

ELEKTRICKÉ POJEZDOVÉ BRÁNY NA KOLEJNICI NOVA - VESTEC U PRAHY 2018

zobrazit detail realizace

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ