KAZETOVÁ MARKÝZA PURABOX

Hledáte nenápadnou výsuvnou markýzu?

Novinka specialně vyvinutá za účelem kompaktnosti. Pyšní se nejmenšími rozměry a to při zachování všech potřebných funkcí. Je to elegantní markýza, která si najde své místo kdekoliv.

Markýza STOBAG PURABOX je řešení s ochranným kastlíkem, který se díky svým rozměrům 201 x 154 mm řadí mezi nejmenší ochranné kazety pro markýzy na světe. Instalace markýzy je možná na stěnu, do stropu nebo do krokve. Sklon se nastavuje v rozsahu od 0° do 90° při prvotní montáží. Technologické provedení tohoto systému odolává větru do 39 km/hod a při nastavení sklonu většího než 15° vás ochrání i před lehkým deštěm.

Naše společnost SUNSYSTEM je největším partnerem špičkové švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ LÁTKY MARKÝZY

Potah markýzy je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové stínění. Vybírat můžete ze základní kolekce “Uni”, která je bez příplatku. Velmi zajímavé a v posledních letech populární jsou látky z kolekce “Brilliant”. V nabídce jsou i speciální látky se sníženou hořlavostí “Fire”, které se hodí pro restaurace, kavárny nebo jiné komerční podniky.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce markýz je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

ROZMĚRY MARKÝZY

Maximální rozměr této markýzy je 5.000 x 2.250 mm. Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY WT (impulzní ovládání pomocí tlačítka). Samozřejmostí je možnost použití rádiových pohonů SOMFY RTS na dálkový ovladač nebo dnes velmi populární řada pohonů SOMFY IO se zpětnou vazbou. Tyto pohony lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače. Na přání zákazníka lze markýzu ovládat i manuálně pomocí kliky.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K MARKÝZE

Mezi oblíbené příslušenství patří osvětlení, které je umístněno pod markýzou na osvětlovací liště nebo ohřívač, který se instaluje na zeď pod markýzu.

ÚDRŽBA MARKÝZY

Tato varianta kazetových markýz je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Konstrukci a látku doporučujeme jednou za čas očistit čistou vodou, případně jemnou jarovou vodou.

Výhody markýz Purabox

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss”
 • Nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • 16 barev konstrukce bez příplatku
 • kolekce STOBAG s více než 300 látkami
 • odolnost vůči větru Wind Class 2 - do 39 km/hod
 • maximální rozměr markýzy je 5000 x 2250 mm

Orientační cena

Typ produktu Kazetová markýza PURABOX
Šířka 4000 mm
Hloubka 2250 mm
Barva Classic colours
Cena 50 679 Kč (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Efektivní stínění
 • Nejprodávanější produkt
 • Cenově dostupné
 • Ochrana před sluncem
 • Minimální rozměr (šířka x výsuv): 1850 x 1500 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výsuv): 5000 x 2250 mm

ke stažení

Kazetová markýza PURABOX - Představení produktu (PDF, 1.4MB) Kazetová markýza PURABOX - technický list (PDF, 523.7KB) PURABOX - Objednávkový formulář (PDF, 379.9KB) STOBAG - Kolekce barev konstrukce (PDF, 6.7MB)

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ