MODERNÍ STÍNĚNÍ TERASY MARKÝZOU TRENDLINE

Funkční markýza s designem ?

Pokud si zakládáte nejen na funkčnosti, ale i na eleganci, tak právě tato markýza má skloubeny obě vlastnosti. Ochrana proti sluníčku spojená s výrazným unikátním designem, který se začlení k domu nebo bytu.    

Kazetové markýzy Wo&Wo TRENDLINE jsou populární markýzy od rakouského výrobce s 5 letou zárukou. Ochranný kastlík této kazetové markýzy lze instalovat na stěnu, strop či do krokve. Sklon lze nastavit při montáži v rozsahu 5° až 40°. Technologické provedení tohoto systému odolává větru do 39 km/hod a při nastavení sklonu většího než 15° vás ochrání i před lehkým deštěm.

Funkční markýza s designem ?

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ LÁTKY MARKÝZY

Potah této markýzy je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové produkty. Vybírat můžete ze základní kolekce “Basic”, která je bez příplatku. Velmi zajímavé a v posledních letech populární jsou látky z kolekce “Lumera”. V nabídce jsou i speciální látky se sníženou hořlavostí “Fire protect”, které se hodí pro restaurace, kavárny nebo jiné komerční podniky.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce kazetových markýz je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality. Bez příplatku můžete vybírat z celé škály barev ze vzorníku RAL v provedení - hladká nebo strukturovaná.

ROZMĚRY MARKÝZY

Maximální rozměr této markýzy je 7.000 x 3.500 mm. Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY WT (impulzní ovládání pomocí tlačítka na zdi). Samozřejmostí je možnost použití rádiových pohonů SOMFY RTS na dálkový ovladač nebo dnes velmi populární řada pohonů SOMFY IO se zpětnou vazbou. Tyto pohony lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače. Na přání zákazníka lze tuto markýzu ovládat i manuálně pomocí kliky.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K MARKÝZE

Mezi oblíbené příslušenství patří osvětlení, které je umístněno pod markýzou na osvětlovací liště nebo ohřívač, který se instaluje na zeď pod markýzu.

ÚDRŽBA MARKÝZY

Tato varianta markýz je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Konstrukci a látku doporučujeme jednou za čas očistit čistou vodou, případně jemnou jarovou vodou

 

Výhody markýz Trendline

 • Kvalitní produkt od rakouského výrobce Wo&Wo
 • Nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • Všechny RAL barvy bez příplatku
 • kolekce SATTLER s více než 300 látkami
 • odolnost vůči větru Wind Class 2 - do 39 km/hod
 • maximální rozměr markýzy je 7000 x 3500 mm

 

Orientační cena

Typ produktu Kazetová markýza TRENDLINE Cassette
Šířka 4000 mm
Hloubka 3000 mm
Barva RALXXXX
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ