Odloženo v důsledku šíření viru Covid-19. Situaci sledujeme a budeme vás včas informovat. :)

Aktuální sdělení společnosti ABF, a.s. k opatření Bezpečnostní rady státu

Vážení návštěvníci, obchodní a mediální partneři,

v souvislosti s mimořádným opatřením vydaném dnes 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se odkládají všechny naše veletržní a jiné akce s předpokládanou účastí nad 100 osob. Opatření se týká nejbližších akcí pořádaných v PVA EXPO PRAHA.

V nejbližších dnech vás budeme informovat o dalším postupu.

V Praze dne 10. 3. 2020


A opět tu pro vás máme pozvání na náš stánek a vstupenky zdarma. Přijďte se za námi inspirovat, jak bydlet moderně a bezúdržbově, dát si kávu, popovídat si a prohlédnout si to nejlepší z našeho sortimentu.Pokud milujete vše kolem bydlení, poznamenejte si do diáře datum od 26. do 29. března 2020, kdy se bude konat FOR HABITAT, FOR INTERIOR a Design Shaker 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Náš stánek Sun System pak najdete v hale 4 na místě B12

 

Foto našeho usměvavého týmu z FOR PASIV 2020.

CO BUDEME VYSTAVOVAT NA FOR HABITAT, FOR INTERIOR a Design Shaker 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA?

Jak už je u nás zvykem, v našem stánku bude k vidění to nejlepší z našeho sortimentu a opět se zaměříme na aktuální trendy v bydlení, které jsou nám tak blízké. Konkrétně na bezúdržbovost a automatizaci domácnosti. 

RÁDI VÁS VIDÍME ODPOČÍVAT

S našimi produkty jsou pryč ty doby, kdy bylo potřeba nadřít se kolem všeho na pozemku. Díky moderním materiálům a kvalitnímu provedení si můžete pořídit bezúdržbové pergoly, systémy oplocení, ale i venkovní podlahu a nábytek. Štětce na moření a lakování podlahy, venkovního nábytku, plotu, branky, brány či pergoly tak můžete rovnou zahodit, nebo je prostě nechte v garáži, kde už zůstanou navždy suché. Všechny tyto bezúdržbové produkty vám rádi předvedvedeme na našem stánku. 

Společně vybereme dokonalé řešení pro váš exteriér. Povšimněte si na této fotografii naší usměvavé Sabiny a luxusního venkovního nábytku HIGOLD, který je zcela bezúdržbový. :)

MODERNÍ A BEZÚDRŽBOVÉ ZASTÍNĚNÍ PRO VAŠI TERASU 

Budeme vystavovat celou řadu populárních bezúdržbových pergol, které jsou vyrobeny z hliníku. Patří mezi ně třeba pergola se stahovací střechou EVA od výrobce Suntech, naše nejprodávanější bioklimatická luxusní pergola PLACEO, cenově příznivá pergola LEGEND a další krásné a moderní hliníkové pergoly, které nevyžadují žádnou údržbu a budou stále vypadat jako nové. 

Bezúdržbová bioklimatická pergola PLACEO od českého výrobce Alaris zdobí terasu i Simoně Krainové. 

PŘÍJEMNĚ MODERNÍ A BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY, BRANKY A BRÁNY

Pokud toužíte po plotu, který nebudete muset natírat, a po bráně, která vás automaticky přivítá doma, pak si na našem stánku také přijdete na své. Moderní systémy oplocení od českého výrobce NOVAVISIO obsahují bezúdržbové hliníkové ploty, brány a branky. Zvolit si je můžete ve stejném designu tak, aby k sobě vše dokonale ladilo. K dispozici je vám široká nabídka barev kvalitního práškového lakování, ale také velmi efektní vzhled dřeva, pokud zvolíte úpravu Decoral. Brány s pohonem lze pak také napojit na systém inteligentní domácnosti od Somfy. 

Na stánku Sun System jsou k videní bezúdržbové ploty od českého výrobce NOVAVISIO, bezúdržbový zahradní nábytek HIGOLD, ale také luxusní venkovní ohniště Vulcanus, které je naší horkou novinkou!

JSME TU PRO VAŠE DOKONALÉ VENKOVNÍ POSEZENÍ

A v neposlední řadě na vás čeká ještě mnoho dalších zajímavých produktů pro vaši terasu či zahradu. Za zmínku jistě stojí také gril Big Green Egg, který je kompletní venkovní kuchyní, a luxusní plynový ohřívač Sunwood Marino, který vám umožní užívat si příjemné posezení pod pergolou celoročně. 

ZVEME VÁS NA VELETRHY FOR HABITAT, FOR INTERIOR a Design Shaker 2020

A co by to bylo za pozvání, kdybyste si museli platit vstupné? Proto vás srdečně zveme na kávu a popovídání ve stánku Sun System a posíláme vám vstupenky na veletrh zdarma. Pospěšte si, je jich omezený počet! :)

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ