Moderní dům a byt & Žena a domov 2021

Moderní dům a byt & Žena a domov 2021

Sice se této akce neúčastníme, ale příjde nám škoda vám o ní nedat vědět. :) Pokud vás čeká stavba nového domova či rekonstrukce, jeďte se podívat na veletrh bydlení a stavebnictví „MODERNÍ DŮM A BYT“. Zároveň na vás čeká veletrh kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho co souvisí s útulným bydlením „ŽENA A DOMOV“.

Veletrh SOLAR PRAHA 2020

Veletrh SOLAR PRAHA 2020

Střechy Praha s.r.o. zve k návštěvě 16. ročníku veletrhu obnovitelných zdrojů a úspor energií SOLAR PRAHA ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Nedílnou součástí veletrhu Solar Praha je 22. ročník veletrhu střech, fasád, dřeva a řemesel STŘECHY PRAHA. Společným tématem je „STŘECHA JAKO ZDROJ ÚSPOR“.

Zastavte se za námi na FOR PASIV 2020 v Praze

Zastavte se za námi na FOR PASIV 2020 v Praze

V únoru se můžete těšit na veletrh FOR PASIV, FOR WOOD a STŘECHY na výstavišti PVA EXPO PRAHA a my už tradičně nebudeme chybět! :) A opět tu pro vás máme pozvání na náš stánek a vstupenky zdarma. Přijďte se za námi inspirovat, jak bydlet moderně a bezúdržbově, dát si kávu, popovídat si a prohlédnout si to nejlepší z našeho sortimentu. Těšíme se na vás!

Střecha jako zdroj úspor energie

Střecha jako zdroj úspor energie

Sice se této akce neúčastníme, ale příjde nám škoda vám o ní nepovědět. Pokud vás čeká stavění nového domova či rekonstrukce toho stávajícího, stojí za to se na tento veletrh zajít podívat. Konat se bude v únoru 2020. Úsporné bydlení je totiž nejen trendy, ale hlavně praktické a ekologické.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ