Na Stavebním veletrhu Brno 2020, který proběhne od 26. 2. do 29. 2. 2020 na BVV, si přijde na své každý, kdo hodlá stavět či rekonstruovat. Tato již tradiční akce se zaměřuje na všechny oblasti stavebnictví od realizace staveb přes stavební řemesla a technologie až po stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov. 

HLAVNÍ TÉMA VELETRHU - Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort

Toto hlavní téma Stavebního veletrhu 2020 v Brně se bude prolínat všemi čtyřmi dny veletrhu. Probírat se budou především zelené střechy a fasády, topení a chlazení, větrání a stínění nebo osvětlení a akustika. Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, praktických ukázek a zajímavých přednášek také řada bezplatných poradenských center či studentské soutěže a ukázky prací učňů pořádaných na podporu řemesel.

POTKÁME SE V BRNĚ

Moc rádi se s vámi setkáme na našem stánku, kde budeme v době konání veletrhu od 26. 2. do 29. 2. 2020 vystavovat to nejlepší z našeho širokého sortimentu. Především stojí na zmínku hliníkové bezúdržbové pergoly a oplocení značky NOVAVISIO, které jsou už tradičně našimi hvězdami veletrhů, ale máme i pár velmi zajímavých novinek. Najdete nás v hale 2, pavilovu V a stánku č. 66.

Bioklimatická pergola PLACEO od českého výrobce Alaris se stala nejprodávanější bioklimatickou (nejmodernější typ pergol s naklápěcími lamelami, které zajistí stínění i cirkulaci vzduchu) pergolou u nás i na Slovensku. Uvidíte ji na Stavební veletrhu Brno v životní velikosti. 


Bezúdržbové hliníkové ploty

Nabízíme bezúdržbové hliníkové ploty v originálních a moderních provedeních od české značky NOVAVISIO. Chcete je vidět v životní velikosti? Pak se za námi zastavte ke stánku Sun System na Stavebním veletrhu Brno. 

Moderní hliníkový plot v designu LINE je novinka a na našem stánku bude také k vidění.


Prostě všechno pro váš stylový exteriér

Od pergoly přes plot až po venkovní bezúdržbovou podlahu, nábytek a gril. Na našem stánku seženete vše pro vytvoření dokonalého místa k relaxaci s rodinou na čerstvém vzduchu. Prohlédněte si naši ochutnávku ...

Oblíbený gril Big Green Egg je kompletní venkovní kuchyní. Více o něm se dočtete ZDE


Venkovní ohniště Vulcanus je nejen krásné, ale také praktické. 


Díky luxusnímu terasovému ohřívači SUNWOOD Marino si budete moct užívat venkovní posezení celoročně. 


Co by to bylo za pozvání, kdybyste si museli platit vstupné? 

Návod, jak stáhnout vstupenky zdarma od Sun System. :)

1) běžte na etickets.bvv.cz/cs/objednavka/vstupenky a zadejte kód: HSCXPQ935E 

2) vyplňte e-mail, kam vám mají vstupenky dorazit

Po registraci Vám pořadatel veletrhu emailem zašle voucher ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF s nárokem na vstup zdarma pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení. 

Těšíme se na vás a doufáme, že si s námi dáte dobrou kávu. :)

Sun System tým

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ