Jaro už je v plném proudu a grilovací sezóna už pomalu startuje. Rádi bychom vám zpříjemnili jarní dny fotosoutěží o luxusní gril Vulcanus, který je unikátní nejen svým krásným designem, ale především s ním můžete připravit lahodná jídla a užít si naplno pobyt na čerstvém vzduchu. 

O co se bude soutěžit? 

O luxusní gril Vulcanus Grill Pro730 Chef v hodnotě 49 990 Kč. 

Design grilů Vulcanus je natolik unikátní, že je chráněný patentem. Tělo grilů se vyrábí z patinující oceli COR-TEN s dlouhou životností a je vyloženo akumulační vložkou pro lepší cirkulaci horkého vzduchu, tepelnou stabilitu a sníženou spotřebu dřeva. Gril má, díky jedinečnému čtvercovému tvaru, až o ⅓ větší grilovací plochu než klasické kruhové grily. Dvě tepelné zóny vám pak umožní ugrilovat maso a ohřát sýry nebo zeleninu najednou. Je to prostě božský gril. Vulcanus, počeštěně Vulkán, je bůh ohně a kovářství vystupující v římské mytologii.

Kde bude soutěž probíhat?

Fotosoutěž bude probíhat na našem Facebooku.

Kdo se může přihlásit? 

Každý, kdo má zájem o luxusní zážitek z grilování na své terase či zahradě. 

Jak být zařazen do soutěže? 


Využijte formulář níže. Abyste mohli být zařazeni do soutěže, poprosíme vás také o nahrání fotografie grilu Vulcanus ve vaší zahradě či na terase. Jak toho dosáhnout, když gril Vulcanus ještě nezdobí váš exteriér?

1) Stáhněte si aplikaci Sun System v App Store či Google Play . 

2) V hlavní nabídce aplikace vyberte GRILY, model grilu Vulcanus a  v jeho detailu pak klikněte na tlačítko Vyzkoušet.

3) Následně mobilním telefonem nasnímejte vybrané krásné místo ve vaší zahradě či u vás na terase a zasadťe gril Vulcanus do vašeho exteriéru pomocí rozšířené reality .

4) Aplikace vám umožní vytvořit a uložit obrázek této vizualizace a ten nám zašlete pomocí formuláře níže. 

Dále od vás budeme potřebovat vaše údaje a také odpověď na otázku: Co nejraději grilujete? Nakonec už bude potřeba jen souhlasit s podmínkami soutěže. A to je vše! Hra o luxusní gril Vulcanus pro vás započne. 

Jak bude soutěž probíhat? 


Vyhlášení soutěže


Soutěž odstartujeme 1. června 2021 vydáním příspěvku na našem Facebooku. Vyplněné formuláře s fotografií vizualizace grilu Vulcanus v naší aplikaci Sun System pak bude možné zasílat až do samotného konce hlasování, tedy do 30. června 2021 (do půlnoci).  Zaslanou vizualizaci grilu Vulcanus společně s údaji o soutěžícím zveřejníme na našem Facebooku v rámci soutěžní fotogalerie. Fotky budeme zveřejňovat v pořadí, v jakém je obdržíme, proto je důležité, abyste se do soutěže přihlásili co nejdříve. U fotky bude napsané vaše jméno a také vaše odpověď na otázku (Co nejraději grilujete?), kterou jste zaslali spolu s fotografií vizualizace. Pokud to bude možné, pak vás u fotografie rovnou označíme (můžete tak učinit i vy sami).

Hlasování na Facebooku 

Bude probíhat prostřednictvím lajků (To se mi líbí) na Facebooku. Každý bude moci dát svému favoritovi lajk přímo pod jeho soutěžní fotografií. U fotografie se bude nacházet i výzva, aby pro něj lidé hlasovali, pokud se jim foto líbí. 

Náš TIP: Určitě vám v soutěži pomůže, pokud svou rodinu, známé a kamarády poprosíte, aby vás v soutěži podpořili lajkem. 

Ve středu 30. června 2021 o půlnoci bude hlasování ukončeno. Všechny lajky udělené po této době už nebudou platné.

Vyhlášení vítěze

Vyhraje soutěžící, který dostane v hlasování nejvyšší počet lajků a získá tak luxusní gril Vulcanus Grill Pro730 Chef v hodnotě 49 990 Kč. Výherce vyhlásíme ve středu 7. července 2021 (vyhlásíme jej na našem Facebooku a také pošleme e-mail s gratulací). Cenu předáme nejpozději do konce července, tedy do soboty 31. července 2021. 

Přejeme hodně štěstí v soutěži! 

Váš Sun System

 

 

 

 

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ