PŘEDOKENNÍ ROLETY CLASSIC

Nejoblíbenější předokenní rolety?

Roleta je umístěna před oknem ve viditelné roletové schránce, díky čemuž je tento typ rolet vhodný pro dodatečnou montáž, kdy není porušena vnější fasáda domu. Navíc působí velmi elegantním a dekorativním dojmem. Roletová schránka je vyráběna a dodávána v několika velikostech a tvarech. Konstrukce je zhotovena z extrudovaného nebo válcovaného hliníku, čímž zaručuje vysokou stabilitu a životnost výrobku. Montáž je prováděna před okno s upevněním na okenní rám, v nejnutnějším případě je možné namontovat předokenní rolety do otvoru nebo na fasádu. Předokenní rolety je také možné vybavit integrovanou sítí proti hmyzu. Díky pestré škále barevného provedení roletových lamel a jednotlivých komponent můžete popustit uzdu vaší fantazii. Rolety lze ovládat manuálně (pomocí šňůry, kliky nebo popruhem) a motoricky s využitím dálkového ovladače nebo vnitřního spínače. Motorické ovládání je ideální řešení v případě ovládání více rolet najednou. 

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ BARVY ROLET

Základním prvkem rolety je roletový pancíř, který dodáváme v následujících standardních barvách bez příplatku. Barvy lamel jsou následující bílá 01, hnědá 02, stříbrná 03, šedá 04, béžová 05, bronzová 08, makkasar 09, černá 10, elox 13, ořech 16, mahagon 17, zlatý dub 18, světlé dřevo 20, slonová kost 26, světle hnědá 28, zlatý dub jemný 38, zelená 51, červená 52, zelená 55, zelená 57, zelená 58, modrá 59, šedá 64, krémová 65, modrá 66, atracitová 67, bílá 71, hnědá 88, krémová 89 a surový hliník 90. Dle velikosti boxu, typu vodících lišt, typu spodní lišty a dalšího příslušenství je možné bez příplatku sladit většinu barev lamel s celou konstrukcí rolety. Dále můžete vybírat ze standardních folií (imitací dřeva), které jsou ořech F16, zlatý dub F18, tmavý dub F19, irský dub F20, noce balsamico F32, cherry amareto F33, soft cherry F34, douglaska F39, oregon F40, shogun F42 a sapeli F95. Ostatní barvy a folie jsou za příplatek.

ROZMĚRY VENKOVNÍCH ROLET

V závislosti na použité lamele a boxu jsou různé maximální a minimální velikosti, které je možno vyrobit. Maximální a minimální velikost rolet ovlivňuje také způsob ovládání - manuální (šňůra, popruh nebo klikový naviják) nebo motorický.

TYPY BOXŮ HLINÍKOVÝCH ROLET

Velikost ochranného boxu ovlivňuje velikost paketu resp. roletového pancíře. Čím větší výška rolety, tím větší ochranný kastlík. Dá se také říct, že čím pevnější lamela, tím menší schopnost nabalení na hřídel. Velikost boxu také ovlivňuje přítomnost integrované rolovací sítě. Roletové boxy se dodávají z materiálu válcovaný a extrudovaný hliník. Box může mít úkon 20°, 45° a 90°, případně může být zakulacený nebo kulatý. Velikosti ochranných roletových boxů jsou 125, 137, 150, 165, 180 a 205.

OVLÁDÁNÍ VENKOVNÍCH ROLET

Ovládání rolet je velmi jednoduché na obsluhu. Základní (levnější) možností je ovládání pomocí kompenzační pružiny, kdy roletu zvedáte pomocí madla a pružina celý roletový pancíř navýjí na hřídel. Nejpopulárnější způsob manuálního ovládání je šňůra. Šňůra prochází okenním profilem nebo zdí a navíjí se do navíječe v interiéru. Jednoduchým potáhnutím šňůry můžete roletu spouštět nebo vytahovat. Dnes je, ale nejběžnější rolety ovládat pomocí pohonu, který může být elektronický (ovládán pomocí tlačítka na zdi nebo centrálního tlačítka), dále pak rádiový (ovládán pomocí dálkového ovladače, který je fixně nainstalován na zdi nebo může být přenosný). Dnes je možné rolety ovládat, taktéž pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače pomocí různých aplikací.

Výhody rolet CLASSIC

 • Vyrobeno v ČR firmou MINIROL
 • Komponenty od belgického výrobce Building Plastics
 • Nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • Pohon SOMFY s 5 letou zárukou
 • 30 barevných provedení lamel bez příplatku
 • Široké možnosti vodících lišt, spodní lišty a ochranných boxů

Orientační cena

Typ produktu Předokenní rolety CLASSIC
Šířka 1000 mm
Výška 1000 mm
Barva RAL7016
Ovládání Rádiovým pohonem SOMFY
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Produkt na celý život
 • Možnost elektrického ovládání
 • Barevná paleta
 • Efektivní stínění
 • Nejprodávanější produkt
 • Cenově dostupné
 • Ochrana před sluncem
 • Odolnost vůči dešti
 • Odolnost vůči sněhu
 • Odolnost vůči větru

ke stažení

Venkovní rolety- představení produktu (PDF, 7.3MB) Rolety - základní rozdělení (PDF, 788.0KB) Rolety - pohony a motorizace (PDF, 665.9KB) Rolety FASADE - technický list (PDF, 582.8KB) Rolety - Barvy a typy lamel (PDF, 2.3MB)

Ukázky realizací

VENKOVNÍ PŘEDOKENNÍ ROLETY CLASSIC - PRAHA, 2016

zobrazit detail realizace

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ