MARKÝZA S LED OSVĚTLENÍM CAMABOX

Posezení v nočních hodinách ?

Krásná kazetová markýza v moderním designu. Vyniká jednoduchým liniovým vedením, díky čemuž se elegantně hodí k architektuře. Možnost LED osvětlení integrovaného v kastlíku, docílí efektní zážitek i v nočních hodinách.

Designová markýza STOBAG CAMABOX vstoupila na trh velmi úspěšně díky ocenění za design “Reddot Award 2017”. Její ochranný box je hranatý s rozměrem 230 x 170 mm a díky těmto vlastnostem se skvěle hodí pro moderní architekturu. Absolutní novinkou od společnosti STOBAG je integrované osvětlení v ochranném boxu (spodní část). Sklon lze nastavit od 5° do 35°. Instalace stínění je možná na zeď, do stropu či krokve. Technologické provedení tohoto systému odolává větru do 39 km/hod a při nastavení sklonu většího než 15° vás ochrání i před lehkým deštěm.

Naše společnost SUNSYSTEM je největším partnerem špičkové švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ LÁTKY MARKÝZY

Potah této designové markýzy je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové markýzy. Vybírat můžete ze základní kolekce “Uni”, která je bez příplatku. Velmi zajímavé a v posledních letech populární jsou látky z kolekce “Brilliant”. V nabídce jsou i speciální látky se sníženou hořlavostí “Fire”, které se hodí pro restaurace, kavárny nebo jiné komerční podniky.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce markýzy je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

ROZMĚRY MARKÝZY

Maximální rozměr markýzy je 5.000 x 3.000 mm (pro další sezony se počítá se zvětšením těchto rozměrů a doplnění markýzy o spouštěcí volán). Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY WT (impulzní ovládání pomocí tlačítka na zdi). Samozřejmostí je možnost použití rádiových pohonů SOMFY RTS na dálkový ovladač nebo dnes velmi populární řada pohonů SOMFY IO se zpětnou vazbou. Tyto pohony lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K MARKÝZE

Osvětlení není zahrnuto v základní ceně produktu. Za příplatek tedy můžete vybírat z bílého LED pásku nebo RGB LED pásku, který je ovládán na dálkovém ovladači. Dále pak je možné markýzu opatřit ohřívačem, který se instaluje na zeď pod markýzu.

ÚDRŽBA MARKÝZY

Tato varianta markýz je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Konstrukci a látku doporučujeme jednou za čas očistit čistou vodou, případně jemnou jarovou vodou.

Výhody markýz Camabox

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss”
 • Nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • 16 barev konstrukce bez příplatku
 • kolekce STOBAG s více než 300 látkami
 • odolnost vůči větru Wind Class 3 - do 49 km/hod
 • maximální rozměr markýzy je 5000 x 3000 mm

Orientační cena

Typ produktu Kazetová markýza CAMABOX
Šířka 5000 mm
Hloubka 4000 mm
Barva Classic colours
Cena 116 991 Kč (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Barevná paleta
 • Designový produkt
 • Efektivní stínění
 • Ochrana před sluncem
 • Minimální rozměr (šířka x výsuv): 2140 x 1500 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výsuv): 5000 x 3000 mm

ke stažení

Kazetová markýza CAMABOX - Představení produktu (PDF, 825.1KB) Kazetová markýza CAMABOX - technický list (PDF, 1.2MB) CAMABOX - Objednávkový formulář (PDF, 368.2KB) STOBAG - Kolekce barev konstrukce (PDF, 6.7MB)

Ukázky realizací

MODERNÍ KAZETOVÁ MARKÝZA CAMABOX - STUPAVA, 2017

zobrazit detail realizace

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ