STÍNĚNÍ VELKÝCH PLOCH MARKÝZOU RESOBOX

Stínění pro obrovské plochy?

Markýza, která je stvořena pro ty nejnáročnější plochy co se týče plochy. Její maximální šířka až 18 metrů, jí dělá královnou mezi markýzami. O stabilitu se stará až 6 kloubových ramen, tedy nemusíte bát při poryvech větru.

Velkoplošná markýza STOBAG RESOBOX je vhodné řešení pro zastínění opravdu velké plochy. Tento produkt je přímo vytvořen pro zastínění letních teras kaváren, restaurací nebo hotelů. Díky robustní konstrukcí a extrémně pevným kloubovým ramenům může být markýza vyrobena v maximální šířce 18.000 mm (s volánem pak do šíře 14.000 mm). Sklon lze nastavit od 0° do 40°. Instalace stínění je možná na zeď nebo do stropu. Technologické provedení tohoto systému odolává větru do 39 km/hod a při nastavení sklonu většího než 15° vás ochrání i před lehkým deštěm.

Naše společnost SUNSYSTEM je největším partnerem špičkové švýcarské stínící techniky STOBAG pro Českou, Slovenskou a Rakouskou republiku.

Celý popis produktu

Nezávazná poptávka

Popis produktu

ZÁKLADNÍ LÁTKY MARKÝZY

 

Potah této kazetové markýzy je tvořen akrylovou látkou od rakouského výrobce Sattler, který se řadí mezi světovou jedničku ve tkaninách pro exteriérové markýzy. Vybírat můžete ze základní kolekce “Uni”, která je bez příplatku. Velmi zajímavé a v posledních letech populární jsou látky z kolekce “Brilliant”. V nabídce jsou i speciální látky se sníženou hořlavostí “Fire”, které se hodí pro restaurace, kavárny nebo jiné komerční podniky.

KONSTRUKCE A BARVY

Konstrukce markýz je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které jsou ošetřeny práškovým lakováním té nejvyšší kvality značkou IGP. Základní barvy z kolekce “Classic colours” obsahují 16 barev - leských i matných. Za příplatek můžete vybírat z kolekce “Trend” nebo “Rainbow”. Samozřejmostí je možnost výběru jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

ROZMĚRY MARKÝZY

Maximální rozměr markýzy je 18.000 x 4.000 mm (bez spouštěcího volánu) nebo 14.000 x 4.000 mm (se spouštěcím volánem). Ovládání je standardně zajištěno pohonem SOMFY WT (impulzní ovládání pomocí tlačítka na zdi). Samozřejmostí je možnost použití rádiových pohonů SOMFY RTS na dálkový ovladač nebo dnes velmi populární řada pohonů SOMFY IO se zpětnou vazbou. Tyto pohony lze ovládat pomocí ovladače, smartphonu, tabletu nebo počítače.

VARIABILNÍ DOPLŃKY K MARKÝZE

Spouštěcí volán je dodáván s akrylovou látkou (max. výška 120 cm) dle kolekce STOBAG nebo se speciální látkou z kolekce “Sergé” a “Soltis” (max. výška 170 cm). Jedná se o technické tkaniny ze skelného vlákna opatřené PVC vrstvou. Tyto látky jsou v poslední době velmi populární, protože zajišťují i ve vytaženém stavu kontakt s okolím. Ovládání volánu je možné pouze pomocí kliky na straně předního profilu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K MARKÝZE

Mezi oblíbené příslušenství patří osvětlení, které je umístněno na ochranném kastlíku ve spodní části markýzy. Osvětlení se dodává buďto bílé nebo RGB (barevné). Dále pak je možné markýzu opatřit ohřívačem, který se instaluje na zeď pod markýzu.

ÚDRŽBA MARKÝZY

Tato varianta markýz je zcela bezúdržbová a proto nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Konstrukci a látku doporučujeme jednou za čas očistit čistou vodou, případně jemnou jarovou vodou.

Výhody markýz Resobox

 • kvalitní výrobek "Made in Swiss”
 • Nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • 16 barev konstrukce bez příplatku
 • kolekce STOBAG s více než 300 látkami
 • odolnost vůči větru Wind Class 3 - do 49 km/hod
 • maximální rozměr markýzy je 18000 x 4000 mm

Orientační cena

Typ produktu Kazetová markýza RESOBOX
Šířka 4000 mm
Hloubka 3000 mm
Barva Classic colours
Cena Cena produktu na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informace

 • Nejprodávanější produkt
 • Ochrana před sluncem
 • Minimální rozměr (šířka x výsuv): 2000 x 1500 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výsuv): 18000 x 4000 mm

ke stažení

Kazetová markýza RESOBOX - Představení produktu (PDF, 1.3MB) Kazetová markýza RESOBOX - technický list (PDF, 2.0MB) RESOBOX - Objednávkový formulář (PDF, 395.0KB) STOBAG - Kolekce barev konstrukce (PDF, 6.7MB)

Ukázky realizací

KAZETOVÁ MARKÝZA RESOBOX - BRNO, 2015

zobrazit detail realizace

Jak probíhá zaslání poptávky?

 1. Obeznámení

  Kontaktování zákazníka s potvrzením obdržení poptávky a poskytnutí případného upřesnění k poptávanému produktu

 2. Nabídka

  Dle upřesněních informací zašleme vypracovanou nabídku.

 3. Odsouhlasení

  Kontaktování zákazníka za účelem zjištění, jestli obdržel kalkulaci a vyjádření k ní.

 4. Zaměření

  V případě zájmu - domluva s našim technikem/obchodním manažerem ohledně osobní schůzky za účelem poslední konzultace a finálního zaměření.

 5. Plánování

  Po přijaté objednávce domluvíme termín dodaní a montáže.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ