Na Stavebním veletrhu Brno 2019 si příjde na své každý, kdo hodlá stavět či se pohybuje ve stavebnictví. Veletrh totiž pokryje všechny oblasti stavebnictví od realizace staveb přes stavební řemesla a technologie až po stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov. Chcete vstupenku zdarma? Čtěte zde.

Hlavní téma veletrhu

Zdravé bydlení na Stavebním veletrhu v Brně

V poslední době se začíná konečně mluvit o syndromu nemocných budov. Nedostatečné světlo, příliš suchý či naopak vlhký vzduch, příliš vysoká teplota - toto všechno na nás působí. Podle průzkumů trávíme 90 % svého času uzavření v interiérech. Pokud tam nemáme dobré podmínky, působí to na nás a deptá nás to. S velkou únavou, kašlem a dalšími problémy pak chodíme k lékaři, který si ale neví rady. Dokud neodstraníme příčiny potíží, které jsou často ukryté přímo v našich domovech či na pracovištích, pak se budeme stále jen motat v kole. Pokud chcete vědět, jak tyto problémy řešit, navštivte brněnský Stavební veletrh ... 

Co bude Sun System vystavovat?

Moc rádi se s vámi setkáme na našem stánku, kde budeme od 27. 2. do 2. 3. 2019 vystavovat to nejlepší z našeho širokého sortimentu. Především stojí na zmínku hliníkové bezúdržbové pergoly a oplocení značky NOVAVISIO, které jsou už tradičně našimi hvězdami veletrhů. :)


Uvidíte bioklimatické pergoly AEROLUX (vlevo) a PLACEO (vpravo). Jedná se o nejmodernější typ pergol s naklápěcími lamelami, které zajistí stínění i cirkulaci vzduchu pod pergolou.


Moc se těšíme, že vám představíme naši novinku - luxusní látkovou pergolu QUATTRO se stahovací střechou od výrobce Suntech, která se hodí nejen k umístění do prostoru zahrady. 


Pergola EVA je šikovná hliníková pergola s posuvným zastřešením, které umožní otevřený výhled na oblohu, pokud není potřeba stínění či ochrana před deštěm. Pro její příznivou cenu, vysokou kvalitu a variabilitu využití, patří k nejoblíbenějším pergolám z naší nabídky. Proto taky s námi pojede do Brna. :)


Nesmíme zapomenout ani na pergolu LEGEND, což je jednoduchá a cenově přijatelná hliníková pergola, kterou můžete mít se zastřešením z polykarbonátu či bezpečnostního skla.


Nová generace plotů

Pokud jste již unavení z neustálého natírání klasického dřevěného plotu nebo si přejete moderní bezúdržbový plot k Vaší novostavbě, určitě jste již slyšeli o možnosti pořídit si bezúdržbový hliníkový plot s vysoce moderním vzhledem.

Naší vlajkovou lodí jsou hliníkové ploty od české značky NOVAVISIO. Chcete je vidět v životní velikosti? Pak se za námi zastavte ke stánku Sun System na Stavebním veletrhu Brno. 

Moderní hliníkový plot NOVA od českého výrobce NOVAVISIO. 
Vstupenky zdarma 

Jak jsme slíbili, zde máte možnost vygenerovat si vstupenky zcela zdarma.

Postup:

1) Klikněte ZDE (nebo rovnou na tlačítko níže) a zadejte počet vstupenek. 

2) Do políčka PROMO KÓD zadejte kód:

QN99Z5BY5E

3) V dalším kroku pak zadejte e-mail, kam vám mají vstupenky přijít.

4) Hotovo! :) Těšíme se na vás na stánku Sun System a doufáme, že si s námi dáte dobrou kávu. 

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ