Svět nyní prochází něčím, co jsme si před rokem nedokázali představit ani v těch nejdivočejších snech. Koronavirová krize se teď dotýká každého z nás, někoho více, někoho méně. Nás přivedla k tomu, že si vás, našich milých zákazníků, ceníme ještě více než tomu bylo dříve. Jsme moc rádi za vaši přízeň a přáli bychom si, aby naše dobré vztahy trvaly i nadále

Přemýšleli jsme proto, jak vám co nejlépe poděkovat a třeba vám i zpříjemnit tuto komplikovanou dobu. A tak jsme vymysleli fotosoutěž, která bude probíhat na našem Facebooku. Věříme, že vás bude bavit a že se vám budou líbit skutečně hodnotné ceny, které jsme se rozhodli do soutěže dát. 

Kdo se může přihlásit? 

Každý klient, který si u nás zakoupil libovolný produkt s výjimkou interiérového stínění a sítí proti hmyzu. 

Jak být zařazen do soutěže? 

Využijte formulář níže. Abyste mohli být zařazeni do soutěže, poprosíme vás o 5 různých fotografií produktu, který jste si u nás zakoupili. Budeme potřebovat vaše údaje a údaje o produktu a také odpověď na otázku: Co nejvíce oceňujete na tomto produktu?  Nakonec už bude potřeba jen souhlasit s podmínkami soutěže. A to je vše! Hra o hodnotné ceny pro vás započne. 

Jak bude soutěž probíhat? 

Vyhlášení soutěže

Soutěž odstartujeme 14. října 2020 vydáním příspěvku na našem Facebooku. Vyplněné formuláře s fotografiemi pak bude možné zasílat až do samotného konce hlasování, tedy do 28. října 2020 (do půlnoci).  Z 5 zaslaných fotografií náš tým vždy vybere jednu nejlepší a tu společně s údaji o soutěžícím zveřejníme na našem Facebooku v rámci soutěžní fotogalerie. Fotky budeme zveřejňovat v pořadí, v jakém je obdržíme, proto je důležité, abyste se do soutěže přihlásili co nejdříve.  U fotky bude napsané vaše jméno, produkt a také vaše vyjádření o daném produktu, které jste zaslali spolu s fotografiemi. Pokud to bude možné, pak vás u fotografie rovnou označíme (můžete tak učinit i vy sami).

Hlasování na Facebooku 

Bude probíhat prostřednictvím lajků (To se mi líbí) na Facebooku. Každý bude moci dát svému favoritovi lajk přímo pod jeho soutěžní fotografií. U fotografie se také bude nacházet nejen krátké info o soutěžícím společně s jeho vyjádřením, co na produktu nejvíce oceňuje, ale i výzva, aby pro něj lidé hlasovali, pokud se jim foto líbí. 

Náš TIP: Určitě vám v soutěži pomůže, pokud svou rodinu, známé a kamarády poprosíte, aby vás v soutěži podpořili lajkem. 

Ve středu 28. října 2020 o půlnoci bude hlasování ukončeno. Všechny lajky udělené po této době už nebudou platné.

Vyhlášení vítězů

Vyhraje soutěžící, který dostane v hlasování nejvyšší počet lajků a získá tak 1. cenu, ten kdo bude mít druhý nejvyšší počet vyhrává 2. cenu a takhle budeme pokračovat až do 5. místa. Všechny vítěze pak vyhlásíme 4. listopadu 2020 (vyhlásíme je na našem Facebooku a také jim pošleme e-mail s gratulací). Ceny předáme nejpozději do konce listopadu, tedy do pondělí 30. listopadu 2020. Těšíme se, že to pro vítěze naší fotosoutěže bude takový předčasný Ježíšek. :)


A to nejdůležitější na konec! O co se bude hrát?

 

1. cena - luxusní gril Vulcanus v hodnotě 42 900 Kč


2. cena - unikátní gril Big Green Egg v provedení Large v hodnotě 39 914 Kč


3. cena - 4místná sedací souprava NOFI designového zahradního nábytku od značky HIGOLD v hodnotě 36 070 Kč


4. cena - překrásné plynové ohniště Sunwood Marino v černé barvě, které funguje jako terasový ohřívač, v hodnotě 23 986 Kč


5. cena - bílý betonový květináč Taglio od firmy Slabb v hodnotě 3 643 Kč  

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO