Mít tak kouzelné brýle a vidět do budoucnosti, to by nám ušetřilo mnoho trápení! Naštěstí tuto touhu člověka dnes už částečně naplňuje trend rozšířené reality. Ta vám umožní vidět v prostoru věci, které neexistují, ale mohly by! Třeba vaše nová pergola. 

Stahujte z App Store nebo Google Play.

Stahujte aplikaci Sun System z App Store Stahujte Sun System aplikaci z Google Play

Rádi následujeme nejnovější trendy

Máme rádi pokrok a vše, co vede ke zjednodušení a zkvalitnění lidského života. Proto je nám blízký nejen koncept inteligentní domácnosti, ale také rozšířená realita. Člověk si totiž může myslet, že se tento model pergoly v určité barvě a rozměrech na dané místo perfektně hodí, ale s jistotou to nikdy neví, dokud tam pergola nestojí. Kéž by se to tak dalo jednoduše vyzkoušet ...

Jako první u nás

Chceme pro své zákazníky udělat maximum, proto jsme společně s šikovným týmem ENLI VR vyvinuli aplikaci, která umožní každému, aby si mohl v rozšířené realitě vyzkoušet různé modely, barvy a rozměry pergol a vybrat si tu nejlepší možnou kombinaci. 


Aplikace Sun System

Vyberte si model pergoly. Na výběr zatím máte bioklimatickou pergolu PLACEO, pergolu s posuvnou střechou EVA a pergolu s pevnou střechou LEGEND


Aplikace Sun System - detail pergoly

Aplikace obsahuje informace o daném modelu pergoly, který si můžete vyzkoušet na vaší terase či v zahradě a případně se s námi ihned spojit. 


Sun System aplikace v tabletu

Vyberte si barvu a rozměry pergoly a vyzkoušejte, jak jí to bude ve vašem exteriéru slušet. 


 

 

Chcete vidět, jaká pergola by byla perfektní právě pro vaši zahradu nebo terasu?

Není problém, klikněte a vyzkoušejte naši aplikaci! 

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ