Vážení zákazníci,

na základě prohlášení a opatření, které vydala vláda ČR pro aktuální situaci šíření viru COVID-19, od 16.3.2020 do odvolání budou uzavřeny všechny showroomy firmy Sun System, s.r.o.:

  • Praha - Dobřejovice, Jesenická 410
  • Brno - Štýřice, Londýnské náměstí 853/1
  • Veselí nad Moravou, Ostrožská 220

Omezení provozu

Ochranu našich zaměstnanců, jejich rodin a běžné populace bereme velmi vážně, naším cílem je bojovat proti dalšímu šíření koronavirusu.

I nadále jsme Vám k dispozici a můžete nás kontaktovat telefonicky nebo emailem. Stejně tak fungují montáže, objednávky, konzultace u zákazníků a příprava cenových nabídek. Kontakty jsou zveřejněny na našich webových stránkách https://www.sunsystem.cz/kontakt/ nebo nás kontaktujte přes naši infolinku 800 150 180.

Pokud je to možné, pracujeme z domu. Zaměstnancům s předchozími nemocemi, rodičům na OČR s dětmi do 15 let a těhotným ženám jsme umožnili dočasně se vyhnout práci, aby se nevystavili riziku infekce.

Vzhledem k vysoké dynamice vývoje neustále přehodnocujeme situaci a přijímáme nezbytná opatření, o aktuálních změnách a nových opatřeních Vás budeme podle aktuálnosti informovat.

Berte situaci vážně, dodržujte hygienická opatření a pokud je to možné, vyhýbejte se sociálním kontaktům. Toto je jediný způsob, jak zabránit šíření viru a zajistit, abychom všichni zvládli tuto krizi.


Děkujeme za pochopení,

Váš tým SUNSYSTEM

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ