Jsme moc rádi, že si naši společnost vybral pan Pavel Š. z Liberce a oslovil nás. Už delší dobu si přál pergolu ke svému krásnému modernímu domu, ale nevěděl pro kterou z naší široké nabídky se rozhodnout. Důvěřoval nám a chtěl to nechat na nás, abychom mu zaslali nabídku a doporučili mu vhodné řešení.

Zasíláme nabídku

Naše obchodní asistentka Sabina, která se specializuje na výběr vhodných pergol pro naše zákazníky, připravila nabídku, kde se zaměřila na hliníkovou pergolu Legend, posuvnou pergolu NOVO a bioklimatickou pergolu PLACEO. Zaslala ji zákazníkovi i s informacemi o jednotlivých pergolách, aby si mohl udělat konkrétní představu o jejich specifikách, výhodách a rozdílech mezi nimi.

Vyslali jsme obchodního manažera (technika) za zákazníkem

Zákazníka navštívil náš obchodní manažer Jozef, aby mu poradil s výběrem té pravé pergoly ze zaslané nabídky s ohledem na to, kde bude pergola situována. Zároveň potřeboval zjistit všechny informace nejen o místě, kde pergola bude stát. Také jej zajímalo, jak si zákazník představuje pobyt pod svou novou pergolou, protože i to mnohé napoví.

Místo pro pergolu se nacházelo na terase moderního domu v Liberci, kde byl v té době ještě sníh. Našemu obchodnímu manažerovi Jozefovi však nedělalo problém určit, že slunce bude zářit na toto místo jednak z východní, ale především z jižní strany. V horkých letních měsících by se zde slunce příliš “opíralo”. Celá terasa se navíc nacházela na vyvýšeném místě, kde hrozí průvan a vítr, který je nepříjemný pro posezení a dochází k nánosům nečistot na podlahu. Technikovi bylo jasné, že budou potřeba kvalitní screenové rolety, které zastíní pergolu v případě horkého počasí, ochrání zákazníka i jeho rodinu před průvanem, ale také před otravným hmyzem. 

Nejdůležitější byl ale výběr samotné pergoly. Rozhodující byl požadavek zákazníka, který plánoval WPC Inoutic podlahu a chtěl, aby zahradní nábytek byl celoročně pod pergolou, takže rada byla jasná - technik doporučil pergolu PLACEO, která spolehlivě ochrání podlahu i nábytek pod pergolou po celý rok.

Výhody bioklimatické pergoly

Bioklimatická pergola má naklápěcí lamely, které jsou vhodné do každého počasí a dají se polohovat přesně tak, jak potřebujete. Pokud prší nebo sněží, nechají se lamely uzavřené a docílí se tak “pevné střechy”. Pokud svítí sluníčko a vy potřebujete stínit pouze stranu, ze které svítí, otevřete si lamely a nastavíte si je tak, jak potřebujete.

Jedná se také o velmi kvalitní pergoly, které jsou na celý život. Investice do ní se tedy skutečně vyplatí a jejímu výběru by se měla věnovat náležitá pozornost. Soustředíme se proto na lokalitu použití i účel pergoly. Vždy je pro nás nejdůležitější přání zákazníka a jeho očekávání.

Hliníková konstrukce sklápací pergoly Pergo | Sunsystem

Realizace u zákazníka

Protože zákazník ještě neměl dokončenou terasu, domluvili jsme se na nejlepším řešení, jak vybetonovat patky a kudy bude svedena dešťová voda.

Pro bioklimatickou pergolu v délce 6,95 m a šíři 4 m bylo potřeba vybudovat  6 sloupů. Protože pergola byla naplánována na terase u francouzského okna, přál si zákazník excentrické umístění stojky (sloupu) tak, aby stojka nezasahovala do výhledu z francouzského okna na zahradu.

Po ujasnění všech požadavků, které zákazník měl, jsme se dohodli se stavební firmou, aby nám připravili základy pro pergolu. Ta provedla všechny potřebné úkony rychle a dle naší dohody. Poté jsme provedli samotnou montáž pergoly a tady vidíte výsledek, stojí za to! :-)

Bioklimatická pergola s naklápací strechou Placeo | Sunsystem

Screenové rolety ROLLETIX | Sunsystem

Pergolu jsme doplnili kvalitními screenovými roletami ROLLETIX, které při větrném počasí zpříjemní pobyt pod pergolou, ochrání před žhavým sluncem i před hmyzem, a jejich moderní design se k bioklimatické pergole PLACEO skvěle hodí. 

Celou realizaci si můžete prohlédnout ZDE: https://www.sunsystem.cz/reference-pergoly/detail/hlinikova-pergola-s-naklapeci-strechou-placeo-liberec/

Máte zájem o podobnou pergolu a řešení, které bude plně odpovídat vašim požadavkům i podmínkám na vaši zahradě nebo terase? Ozvěte se nám, i vám najdeme řešení na míru.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ