Začíná se vám s příchodem chladnějších dnů stýskat po chvílích strávených na zahradě? Dobrou zprávou je, že se s těmito okamžiky, kdy jste v těsném kontaktu s přírodou, loučit nemusíte. Řešením je zimní zahrada, díky které si můžete pod pergolou užít posezení po celý rok.

Proč si pořídit zimní zahradu?

Pojďme si nejdříve zodpovědět otázku, co vede lidi k pořízení zimní zahrady. Důvodů je hned celá řada, jedním z těch nejzásadnějších je bezesporu skutečnost, že díky zimní zahradě můžete zvětšit obytný prostor domu a prodloužit možnost posezení na zahradě. Nebudete tak omezeni jen hezkými jarními a letními dny, ale pobyt si můžete tady vychutnat po celý rok. Díky zimní zahradě získáte další plnohodnotnou místnost, kde si můžete užívat posezení s přáteli nebo třeba relaxaci s knížkou a krásným výhledem do zahrady.

Tímto výčet výhod zimních zahrad rozhodně nekončí. Zimní zahrada navýší cenu vašeho domu, a je tedy skvělou investicí. Kromě toho může sloužit i k uskladnění věcí a oblíbí si ji také milovníci zahradničení, kteří v zimní zahradě můžou pěstovat květiny a bylinky po celý rok. Jako další využití se nabízí wellness místnost s vířivkou a pohodlnými relaxačními lehátky.


Zimní zahrada zvětší obytný prostor vašeho domu.

Sezónní i celoroční zimní zahrady

Při volbě zimní zahrady se můžete setkat s těmi sezónními, které nejsou vytápěné, a samozřejmě i s oblíbenými celoročními zimními zahradami. Nejoblíbenějším materiálem, který se používá k výrobě takovýchto zimních zahrad, je hliník, který je velmi odolný a bezúdržbový.

Hliníkové zimní zahrady Gardenroom od německého výrobce Gardendreams nabízí Sun System ve třech variantách, a sice:

Tyto zahrady jsou dodávané v typizovaných rozměrech, pokud jsou však vaše představy o rozměru zimní zahrady jiné, nabízí se varianta v podobě zimní zahrady na míru.

Téměř nekonečné možnosti zimních zahrad

Co se týče zimních zahrad Gardenroom, máte na výběr čtyři barevné varianty odolného práškového lakování, tedy bílou v lesklém provedení, krémovou v lesklém provedení, antracitovou ve strukturovaném provedení a stříbrnou ve strukturovaném provedení. Za příplatek je navíc možné vybírat z celého vzorníku RAL a zvolit variantu, která vyplní vaše představy.

Osvětlení a vyhřívání zimních zahrad

Pobyt v zimní zahradě vám bezesporu zpříjemní vyhřívání, které může mít podobu podlahového vytápění, plynových ohřívačů nebo nástěnných elektrických infrazářičů. Zimní zahradu je možné také doplnit o osvětlení integrované uvnitř hliníkových střešních profilů. Stínění zase zajistí baldachýny, plisé nebo screenové rolety.


Topení a osvětlení zimní zahrady vám zajistí dokonalý relax.

Údržba a servis zimních zahrad

Údržba a servis zimních zahrad se odvíjí od zvoleného materiálu. Nejnáročnější na údržbu jsou zimní zahrady ze dřeva, vzhledem k tomu, že se dřevo musí každý rok natírat a ošetřovat proti plísni. Pokud hledáte bezúdržbovou variantu, doporučujeme již zmíněný hliník, který se vyznačuje dlouhou životností a také odolností. Údržba hliníkových zimních zahrad tedy v podstatě spočívá jen v mytí skel.

Na zimní zahradu můžete proměnit i pergolu

Máte pergolu a láká vás představa, že byste ji mohli využívat i v chladnějších měsících? I pergolu můžete využívat celoročně, pokud se rozhodnete pro její uzavření pomocí bezrámového nebo rámového zasklení. Sklo vás spolehlivě ochrání před deštěm, větrem a sněhem a navíc uvnitř udržuje teplo. Díky tomuto řešení můžete snadno zvětšit obytný prostor svého domu. Tuto možnost nabízí některé z hliníkových pergol Sun System, patří k nim bioklimatická pergola PLACEO, pergola s pevnou střechou Expert nebo pergola Legend, jež se vyznačuje velmi příznivou cenou.

Chcete si užít celoroční posezení s výhledem na zahradu? Přejete si rozšířit obytné prostory svého domu? Chcete zvýšit hodnotu své nemovitosti? Pokud jste na některou otázku odpověděli kladně, bude pro vás zimní zahrada tou pravou volbou.

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ