V posledních letech stoupla návštěvnost jarních veletrhů o bydlení o celou čtvrtinu. To je další důkaz toho, že my Češi prostě chceme bydlet lépe. A to je dobře, protože domov je to nejdůležitější místo na světě. 

Velmi významným veletrhem o bydlení je FOR HABITAT. Letos se uskuteční už 26. ročník. Konat se bude v termínu od 21. března do 24. března 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. A my nebudeme chybět! Náš stánek bude v hale 4 na místě A17. Přijďte s námi oslavit začátek jara a užít si skvělý veletrh plný informací i zábavy. Zveme vás a máme pro vás vstupenky zdarma! 

Vstupenka na For Habitat 2019

Na co se můžete těšit na stánku Sun System?

Hliníkové bezúdržbové pergoly a ploty 

Opět budeme vystavovat ty nejoblíbenější hliníkové bezúdržbové pergoly, které jsou už tradičně  hvězdami veletrhů. Uvidíte bioklimatické pergoly AEROLUX a PLACEO. Jedná se o nejmodernější typ pergol s naklápěcími lamelami, které zajistí stínění i cirkulaci vzduchu pod pergolou. Letos vám také představíme naši novinku - luxusní látkovou pergolu QUATTRO se stahovací střechou od výrobce Suntech, která se hodí nejen k umístění do prostoru zahrady. Dalším vystavovaným kouskem bude pergola EVA. Je to šikovná hliníková pergola s posuvným zastřešením. To umožní otevřený výhled na oblohu, pokud není potřeba stínění či ochrana před deštěm. Pro její příznivou cenu, vysokou kvalitu a variabilitu využití, patří k nejoblíbenějším pergolám z naší nabídky. Proto taky s námi pojede do Prahy. A také do Prahy nezapomeneme přibalit pergolu LEGEND, což je jednoduchá a cenově přijatelná hliníková pergola, kterou můžete mít se zastřešením z polykarbonátu či bezpečnostního skla. 

NOVÁ GENERACE PLOTŮ

Pokud jste již unavení z neustálého natírání klasického dřevěného plotu nebo si přejete moderní plot k vaší novostavbě, určitě jste již slyšeli o možnosti pořídit si bezúdržbový hliníkový plot s vysoce moderním vzhledem. Naší vlajkovou lodí jsou už tradičně hliníkové ploty od české značky NOVAVISIO. Pokud chcete vidět nejoblíbenější model plotu NOVA v životní velikosti a zeptat se našich odborníků na možnosti realizace, pak na PVA EXPO PRAHA budete mít příležitost. 

Grilovací sezóna plná lahůdek z grilu po celý rok

Představujeme úžasný gril Big Green Egg, se kterým je příprava jídla hračka. Více se o něm dozvíte v rozhovoru o Big Green Egg s Jiřím Skřivánkem

VSTUPENKY ZDARMA 


Jak jsme slíbili, zde pro vás máme vstupenky na veletrh FOR HABITAT 2019 zcela zdarma.

POSTUP:

1) Klikněte ZDE.

2) Vyplňte potřebné údaje a odešlete.

3) Na e-mail vám brzy dorazí vaše vstupenky.

4) Hotovo! :) 

Těšíme se na vás na stánku Sun System a doufáme, že si s námi dáte dobrou kávu. :)

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ