Na výstavišti PVA EXPO PRAHA bude opět probíhat oblíbený veletrh FOR HABITAT a termín už se blíží. Pokud se chcete nechat inspirovat v oblasti bydlení, užít si bohatý doprovodný program, zasoutěžit si a skvěle si užít tuto událost ve světě bydlení, tak si do kalendáře poznamenejte termín 22. až 25. března 2018. V tyto dny nás najdete v hale 4, stánek B15.

Nejoblíbenější a nejzajímavější produkty z naší nabídky s námi pojedou do Prahy

Vaši vysněnou pergolu si prohlédnete na vlastní oči. Budeme vystavovat pergolu s naklápěcími lamelami PLACEO od značky Alaris. Jedná se o pergolu, která se skvěle hodí k moderním stavbám a patří mezi nejprodávanější pergoly z naší nabídky.

Pergola s naklápěcími lamelami PLACEO

Další vystavovanou pergolou bude oblíbená pergola EVA od značky Suntech. Tato velmi praktická pergola s posuvnou střechou se dá instalovat téměř kamkoliv a vždy vypadá skvěle.

Pergola EVA s posuvnou střechou

Těšte se i na další produkty

Dále budeme vystavovat krásné zimní zahrady Gardendreams, hliníkovou podlahu Twinson, hliníkové oplocení Novavisio, domácí automatizaci SOMFY na ploše 110 m2 a další zajímavé produkty.

Inteligentní domácnost od Somfy můžete ovládat pomocí smartphonu i tabletu. Zdroj: www.somfy.cz

Máme pro vás vstupenky zdarma - Přijďte se za námi podívat a poradit se s odborníky 

Přijměte naše pozvání na tento inspirující veletrh i vstupenku na něj jako dárek od nás. Vstupenku v hodnotě 150 Kč získáte zdarma ZDE.

Moc se na vás těšíme.

Náš profil na webu FOR HABITAT: http://forhabitat.cz/cz/katalog/detail?v=25661

 

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ