S radostí oznamujeme, že se zúčastníme dalšího veletrhu, tentokrát to bude veletrh For Arch, který proběhne od 18. do 22. září 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Vystavovat budeme ty nejoblíbenější produkty z naší nabídky. Budeme moc rádi, když se za námi přijdete podívat a tento veletrh si užijete s námi. A protože vás chceme skutečně pozvat, máme pro vás vstupenky na tento mezinárodní veletrh zcela zdarma. Můžete si je stáhnout ZDE.

Co budeme vystavovat? 

Naše zákazníky vždy zaujme moderní bioklimatická pergola PLACEO a pergola s posuvnou střechou EVA. Tyto pergoly si tak budete moct na veletrhu For Arch prohlédnout v životní velikosti. Dále se můžete těšit na krásné zimní zahrady od Gardendreams, stylovou hliníkovou podlahu Twinson, hliníkové oplocení od české značky Novavisio, domácí automatizaci SOMFY  a další zajímavé produkty.

Bioklimatická pergola Placeo Moderní hliníkové ploty od Novavisio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto vlevo nahoře: Nejoblíbenější bioklimatická pergola PLACEO na fotografii z letošní realizace této praktické krásky v Tasově. Na veletrhu For Arch ji pak můžete vidět na vlastní oči.

Moc se na vás těšíme v Praze.

Tým Sun System

S výběrem Vám ochotně poradíme

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Infolinka

800 150 180

E-mail

poptavka@sunsystem.cz
NAJÍT PRODEJNÍ MÍSTO

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ